Strona główna / Aktualności / 2023-2024 / Jasełka Bożonarodzeniowe

Jasełka Bożonarodzeniowe

Dnia 19.12.2023r. zgodnie z  tradycją naszego przedszkola zostały przedstawione Jasełka,  przygotowane z wielkim zaangażowaniem i zapałem przez gr. "Smerfy".

Nasze Starszaki ku uciesze swoich rodziców, w pięknych strojach przedstawiły historię narodzin Dzieciątka Jezus oprawioną kolędami i pastorałkami. Przepiękna scenografia nadała temu wyjątkowemu spotkaniu uroczysty i nastrojowy klimat.  Po przedstawieniu dzieci wraz z rodzicami i naszą kadrą podzieliły się opłatkiem składając przy tym najlepsze życzenia.
Dziecięca interpretacja narodzin Jezusa Chrystusa, kolędy,  dekoracje oraz wzajemne życzenia, które zakończyły spotkanie, pozwoliły wszystkim poczuć atmosferę zbliżających się świąt, pełną ciepła, radości i bliskości.