Zatrzymajmy 1% w naszym przedszkolu !

Stowarzyszenie nasze nie posiada statusu OPP dlatego nawiązaliśmy współpracę z Fundacją Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej która użycza nam swojego KRS do pozyskiwania odpisów 1%. Dlatego w PIT wpisują Państwo KRS 00000 82324 (a nie nasz) i oczywiście obowiązkowo z dopiskiem "Domek Przedszkolaka".

Dlaczego watro przekazać 1% podatku Domkowi Przedszkolaka?

Stowarzyszenie „Domek Przedszkolaka” jest grupą nauczycieli i rodziców dzieci uczęszczających do Przedszkola Publicznego "Domek Przedszkolaka", która istnieje od czerwca 2014 roku. Chcemy, aby nasze dzieci atrakcyjnie spędzały czas w przedszkolu oraz miały w nim najlepsze warunki do rozwoju. Dotychczas dzięki naszym działaniom udało się zrealizować następujące przedsięwzięcia:
•   zakup drabinek do sali gimnastycznej,
•   zakup zjeżdżalni dmuchanej,
•   wyjazd do Zwierzyńca na Bukową Górę.

Serdecznie dziękujemy za dotychczas przekazanie 1% podatku na rzecz naszego stowarzyszenia.

Zwracamy  się  do  Państwa  z  prośbą  wsparcia  zakupu  „Zjazdu  linowego”  dla  dzieci poprzez przekazanie 1% należnego podatku. Wystarczy wpisać w formularzu PIT numer KRS 82324 i “cel szczegółowy 1%” Domek Przedszkolaka.

Aby  uatrakcyjnić  pobyt  w  przedszkolu,  a  zarazem  poprawić  sprawność  fizyczną  naszych podopiecznych chcemy wybudować pierwszy w Biłgoraju „Zjazd Linowy”. Bawiące się na nim maluchy poznają możliwości i granice własnego ciała. Ruch i zmiana wysokości podczas zjazdu ćwiczą równowagę. Dzieci uczą się balansowania ciałem i testują, jak się ustawić, by na koniec odpowiednio zeskoczyć na nogi. To bardzo przydatna w życiu nauka – maluch odruchowo będzie wiedział, jak się zachować, gdy się np. potknie.

Góralskie przysłowie mówi: "Jak się nie przewrócis, to się nie naucys". Taka zabawa jest naprawdę bardzo potrzebna twojemu dziecku.