Zatrzymajmy 1% w naszym przedszkolu !

Stowarzyszenie nasze nie posiada statusu OPP dlatego nawiązaliśmy współpracę z Fundacją Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej która użycza nam swojego KRS do pozyskiwania odpisów 1%. Dlatego w PIT wpisują Państwo KRS 00000 82324 (a nie nasz) i oczywiście obowiązkowo z dopiskiem "Domek Przedszkolaka".

Dlaczego watro przekazać 1% podatku Domkowi Przedszkolaka?

Stowarzyszenie „Domek Przedszkolaka” jest grupą nauczycieli i rodziców dzieci uczęszczających do Przedszkola Publicznego "Domek Przedszkolaka", która istnieje od czerwca 2014 roku. Chcemy, aby nasze dzieci atrakcyjnie spędzały czas w przedszkolu oraz miały w nim najlepsze warunki do rozwoju. Dotychczas dzięki naszym działaniom udało się zrealizować następujące przedsięwzięcia:
•   zakup drabinek do sali gimnastycznej,
•   zakup zjeżdżalni dmuchanej,
•   wyjazd do Zwierzyńca na Bukową Górę,
•   dofinansowanie zjazdu linowego,
•   zakup Zestawu Kart Grabowskiego do nauki dodawania i odejmowania, mnożenia oraz gry logiczne.

Serdecznie dziękujemy za dotychczas przekazanie 1% podatku na rzecz naszego stowarzyszenia.

Zwracamy  się  do  Państwa  z  prośbą  wsparcia  dla  dzieci poprzez przekazanie 1% należnego podatku. Wystarczy wpisać w formularzu PIT numer KRS 82324 i “cel szczegółowy 1%” Domek Przedszkolaka.