Strona główna / Grupy / Biedronki witają

Jesteśmy wesołą grupą 5- latków. Naszym wychowawcą i przyjaciółką jest pani Monika Banaszek. Tworzymy zgrany zespół, lubimy się bawić, śpiewać oraz wesoło spędzać ze sobą czas, nie tylko w przedszkolu.

Święty Mikołaj »Wręczenie nagród w konkursie plastycznym „Mój Miś” »Urodziny Marcinka, Kacperka, Amelki i Tymka »Dzień Misia »XV Międzyprzedszkolne Spotkania Teatralne »Kosmiczny robot wylądował w Domku Przedszkolaka »Narodowe Święto Niepodległości »Wizyta w Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Biłgoraju »Dzień Jabłka »Wizyta w Powerland »Wspólne tańce »Urodziny Lenki i Ignacego »Strażacy w Przedszkolu »Festyn Rodzinny "10 lat Domku Przedszkolaka" »Teatrzyk "Dzień Misia" w wykonaniu uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Biłgoraju »Teatrzyk "Skrzynia pełna skarbów" »Dzień Mamy i Taty w grupie "Krasnale" i "Biedronki". »VI MIĘDZYPRZEDSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "JAN PAWEŁ II – W OCZACH DZIECKA" »Urodziny Poli, Damiana i Szymona »Agama brodata »Międzyprzedszkolny Przegląd Poezji Dziecięcej »Konkurs Recytatorski "Wszyscy dla wszystkich - poznajemy zawody" »Życzenia Wielkanocne »"Wielkanocne przypadki zajączka Sałatki" »Wycieczka do Doboszówki część 1 »Wycieczka do Doboszówki część 2 »Teatrzyk "Rubinowy Książe" »Jak urosły nasze roślinki »Konkurs Wokalny w grupie Biedronki »Wiosenne drzewko grupy Biedronek »Wakacyjna przygoda z origami »DZIEŃ DZIECKA w Domku Przedszkolaka »Turniej przedszkolaka »Wizyta w sklepie „SMYKOLAND” »„Niesamowita wycieczka na każdym kroku bajeczka, czyli wędrówka to niesłychana Baran spotkał Barana”. »Ogólnopolski Konkurs Plastyczny: "Polska Niezapominajka" »V MIĘDZYPRZEDSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "JAN PAWEŁ II – W OCZACH DZIECKA" »XV Festiwal Piosenki Dziecięcej »Spotkanie z książką cz.II- przedszkolaki z wizytą w księgarni »"Dąb Niepodległości" »Nasze wypieki »Warsztaty wielkanocne »Wizyta w Salonie Sukien Ślubnych »ZAPISY DZIECI NA ROK SZKOLNY 2018/2019 »Dzień Babci i Dziadka »Koncert Kolęd uczniów ze Szkoły Muzycznej »On jest Królem! »,,Dziadek do orzechów" »,,Mój Miś" - rozstrzygnięcie konkursu plastycznego »,,Kolędujemy dla Jagody" »Witamy Świętego Mikołaja!!! »Światowy Dzień Pluszowego Misia »Warsztaty patriotyczno-plastyczne w "Domku Przedszkolaka" »11 listopada ,,Kto Ty jesteś? Polak mały!!!" »,,O małym Pawełku, który chciał być dorosły" »Policjanci w przedszkolu »Dzień Edukacji Narodowej »POZNAJEMY GINĄCE ZAWODY - spotkanie z garncarzem »więcej »

Kącik dla Rodziców

brak wpisów