Strona główna / Grupy / Biedronki witają

Jesteśmy wesołą grupą 3- latków. Naszym wychowawcą i przyjaciółką jest pani Ewa Żak. Tworzymy zgrany zespół, lubimy się bawić, śpiewać oraz wesoło spędzać ze sobą czas, nie tylko w przedszkolu.

Dzień Dziecka w grupie "Biedronki" i "Smerfy"

Dzieci z grupy ,,Biedronki" i ,,Smerfy" Dzień Dziecka spędziły w parku rozrywki Powerland w Biłgoraju. Nasze przedszkolaki wzięły udział w warsztatach robienia pizzy, gdzie każdy mógł przygotować samodzielnie pizzę z ulubionymi dodatkami. Tego dnia dzieci miło spędziły czas na pokazie baniek mydlanych oraz wspólnej zabawie w parku rozrywki.

Dzień Mamy i Taty w grupie "Biedronki" »Życzenia Wielkanocne »Przywitanie Wiosny »"Biedronki" sadziły cebulki »Bal Karnawałowy »Dzień Babci i Dziadka w grupach "Biedronek" i "Smerfów" »Urodziny Igi, Marceliny i Zuzi »Hej Kolęda, Kolęda ... »Wizyta Św. Mikołaja »Dzień Pluszowego Misia »Urodziny Dominika, Michała, Tymka i Mikołaja »Dzień Chłopaka w grupie "Biedronki" »Dzień Przedszkolaka »Akademia z okazji zakończenia edukacji przedszkolnej grupy "Biedronki" »Prezentacja grupa "Biedronki" 2017-2021 »Zakończenie Przedszkola -"Biedronki" »Dzień Taty »V Olimpiady Matematycznej dla przedszkolaków »Dzień Dziecka w Powerland »XII Konkurs plastyczny "Dzień Polskiej Niezapominajki” »Dzień Mamy »Wewnątrzgrupowy Konkurs Języka Angielskiego »Biłgorajska Kartka Wielkanocna »Życzenia Wielkanocne »Dzień Kobiet »Bal Karnawałowy »Dzień Babci i Dziadka »Życzenia bożonarodzeniowe »Kolędy i Pastorałki »Święty Mikołaj »Dzień Misia »Narodowe Święto Niepodległości »Dzień Edukacji Narodowej »Dzień Przedszkolaka »Wycieczka po ścieżce dydaktycznej w leśnictwie Zagumnie »Dzień Kropki »Powtórki z J.Angielskiego grupa Biedronki »Zabawy z chustą edukacyjną »Podwodny świat »Wakacje »Stworki - potworki »Malujemy lato »Dzień Taty »Konkurs plastyczny dla dzieci „Jak mogę pomóc pszczołom?” »Zwierzęta małe i duże »Praca zdalna »Dzień Dziecka »Dzień Matki »Praca zdalna J.Rosyjski »Od 16 do 25 marca wychowankowie nie przychodzą do przedszkola. »Dzień Kobiet oraz Dzień Mężczyzn w grupie "Smerfy" i "Biedronki". »Urodziny Michałka i Piotrusia »Zajęcia plastyczne »Bal karnawałowy »Zajęcia plastyczne »Teatrzyk "Wyjątkowy gość" »XIX Międzyprzedszkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek »Urodziny Lenki »Ferie z Photonem »Dzień Babci i Dziadka w grupie Biedronki i Smerfy »Jasełka w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 w Biłgoraju »Przedstawienie pt. "Karzełkowo" »Święty Mikołaj »Wręczenie nagród w konkursie plastycznym „Mój Miś” »Urodziny Marcinka, Kacperka, Amelki i Tymka »Dzień Misia »XV Międzyprzedszkolne Spotkania Teatralne »Kosmiczny robot wylądował w Domku Przedszkolaka »Narodowe Święto Niepodległości »Wizyta w Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Biłgoraju »Dzień Jabłka »Wizyta w Powerland »Wspólne tańce »Urodziny Lenki i Ignacego »Strażacy w Przedszkolu »Festyn Rodzinny "10 lat Domku Przedszkolaka" »Teatrzyk "Dzień Misia" w wykonaniu uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Biłgoraju »Teatrzyk "Skrzynia pełna skarbów" »Dzień Mamy i Taty w grupie "Krasnale" i "Biedronki". »VI MIĘDZYPRZEDSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "JAN PAWEŁ II – W OCZACH DZIECKA" »Urodziny Poli, Damiana i Szymona »Agama brodata »Międzyprzedszkolny Przegląd Poezji Dziecięcej »Konkurs Recytatorski "Wszyscy dla wszystkich - poznajemy zawody" »Życzenia Wielkanocne »"Wielkanocne przypadki zajączka Sałatki" »Wycieczka do Doboszówki część 1 »Wycieczka do Doboszówki część 2 »Teatrzyk "Rubinowy Książe" »Jak urosły nasze roślinki »Konkurs Wokalny w grupie Biedronki »Wiosenne drzewko grupy Biedronek »Wakacyjna przygoda z origami »DZIEŃ DZIECKA w Domku Przedszkolaka »Turniej przedszkolaka »Wizyta w sklepie „SMYKOLAND” »„Niesamowita wycieczka na każdym kroku bajeczka, czyli wędrówka to niesłychana Baran spotkał Barana”. »Ogólnopolski Konkurs Plastyczny: "Polska Niezapominajka" »V MIĘDZYPRZEDSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "JAN PAWEŁ II – W OCZACH DZIECKA" »XV Festiwal Piosenki Dziecięcej »Spotkanie z książką cz.II- przedszkolaki z wizytą w księgarni »"Dąb Niepodległości" »Nasze wypieki »Warsztaty wielkanocne »Wizyta w Salonie Sukien Ślubnych »ZAPISY DZIECI NA ROK SZKOLNY 2018/2019 »Dzień Babci i Dziadka »Koncert Kolęd uczniów ze Szkoły Muzycznej »On jest Królem! »,,Dziadek do orzechów" »,,Mój Miś" - rozstrzygnięcie konkursu plastycznego »,,Kolędujemy dla Jagody" »Witamy Świętego Mikołaja!!! »Światowy Dzień Pluszowego Misia »Warsztaty patriotyczno-plastyczne w "Domku Przedszkolaka" »11 listopada ,,Kto Ty jesteś? Polak mały!!!" »,,O małym Pawełku, który chciał być dorosły" »Policjanci w przedszkolu »Dzień Edukacji Narodowej »POZNAJEMY GINĄCE ZAWODY - spotkanie z garncarzem »więcej »
PRZEJDŹ DO INNEJ GRUPY: KRASNALEMISIACZKISMERFY