Strona główna / Grupy / Misiaczki witają

Jesteśmy wesołą grupą 5 - latków. Naszymi Wychowawczyniami oraz serdecznymi przyjaciółkami są panie: Marta Polowy i Anna Myszak. Tworzymy zgrany zespół, lubimy się bawić, śpiewać oraz wesoło spędzać ze sobą czas, nie tylko w przedszkolu.

Dzień Pluszowego Misia »XVI Międzyprzedszkolne Spotkania Teatralne »Urodziny Marcela, Kacpra i Marcina »Dzień Marchewki »Dzień jabłka »Przedszkolaki w Zagrodzie Sitarskiej »Wakacyjna przygoda z origami »Festyn Rodzinny 2018 »Osada Leśna „Doboszówka” »Rekord Guinnessa w tańczeniu Poloneza »DZIEŃ DZIECKA w Domku Przedszkolaka »Dzień Mamy »Turniej przedszkolaka »Wizyta w sklepie „SMYKOLAND” »„Niesamowita wycieczka na każdym kroku bajeczka, czyli wędrówka to niesłychana Baran spotkał Barana”. »Ogólnopolski Konkurs Plastyczny: "Polska Niezapominajka" »V MIĘDZYPRZEDSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "JAN PAWEŁ II – W OCZACH DZIECKA" »XV Festiwal Piosenki Dziecięcej »Spotkanie z książką cz.II- przedszkolaki z wizytą w księgarni »"Dąb Niepodległości" » IV Międzyprzedszkolna Olimpiada Sportowa »Nasze wypieki »Warsztaty wielkanocne »Wizyta w Salonie Sukien Ślubnych »Wewnątrzprzedszkolny Konkurs Recytatorski Polskiej Poezji Patriotycznej »ZAPISY DZIECI NA ROK SZKOLNY 2018/2019 »Dzień Babci i Dziadka »Koncert Kolęd uczniów ze Szkoły Muzycznej »,,Dziadek do orzechów" »,,Mój Miś" - rozstrzygnięcie konkursu plastycznego »,,Kolędujemy dla Jagody" »Warsztaty bożonarodzeniowe w grupach ,,Krasnale" i ,,Misiaczki" »Witamy Świętego Mikołaja!!! »Światowy Dzień Pluszowego Misia »11 listopada ,,Kto Ty jesteś? Polak mały!!!" »,,O małym Pawełku, który chciał być dorosły" »Wycieczka po ścieżce dydaktycznej w leśnictwie Bojary »Policjanci w przedszkolu »Dzień Edukacji Narodowej »POZNAJEMY GINĄCE ZAWODY - spotkanie z garncarzem »Festyn Rodzinny »Dzień Dziecka w Domku Przedszkolaka »Jestem Przedszkolakiem! »,,Jan Paweł II - w oczach dziecka - podróże misyjne.” »Mundial Dziecięcy po raz drugi »Przedszkolaki w "Uliku" »Konkurs plastyczny "Niezapominajka i inne kwiaty wiosny" »Wizyta uczniów ze szkoły podstawowej »Wycieczka do biblioteki »XIV Międzyprzedszkolny Festiwal Piosenki Dziecięcej »Przyjaźń i tolerancja w poezji dziecięcej »"W krainie baśni i bajek" »Spektakl kukiełkowy "Dzielny Tomek kompan Reksia" »Ferie w przedszkolu »XVI Międzyprzedszkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek »Koncert kolęd w Domku Przedszkolaka »Świętujemy Dzień Babci i Dziadka »"Pójdźmy wszyscy do stajenki" »Zapraszamy na Jasełka »Idą Święta! »Konkurs Plastyczny "Mój Miś" »Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków »Witamy Gościa z prezentami! »Gość z Dalekiej Krainy... »Światowy Dzień Pluszowego Misia »Święto Niepodległości »Ogłoszenie »Jesień w poezji »Dzień Edukacji Narodowej »Spotkanie z Panem Leśniczym »Na straganie owocowo-warzywnym »Pani Pielęgniarka z wizytą w przedszkolu »Wizyta w muzeum „Zagroda Sitarska” »Serdecznie witamy po wakacjach! »Wycieczka do Magicznych Ogrodów »Akademia z okazji zakończenia roku szkolnego. »Sukcesy naszych przedszkolaków »Wycieczka do Zamościa »"Motylki" i "Misiaczki" w BTK »Dzień Dziecka cd. »Dzień Dziecka w Fikolandzie »Festyn Rodzinny z okazji Dnia Matki, Dnia Dziecka i Dnia Ojca. »,,Motylki" i ,,Misiaczki" w bibliotece »Międzyprzedszkolna Olimpiada Sportowa »Dbamy o naszą Ziemię »Dzień Marchewki »Życzenia Wielkanocne »V "Powitanie Wiosny na Sportowo" »Mali recytatorzy "W krainie dziecięcej fantazji" »Warsztaty plastyczne ,,Wielkanocne cuda" »Wewnątrzprzedszkolny Konkurs Recytatorski »Teatrzyk ,,Królowa Śniegu" »Wewnątrzprzedszkolny Konkurs Recytatorski »W Krainie Lodu - bal karnawałowy »Dzień Babci i Dziadka »Życzenia bożonarodzeniowe »Jasełka w naszym przedszkolu »Święta Bożego Narodzenia tuż tuż... »Konkurs plastyczny ,,Mój Miś" - rozstrzygnięty »Pasowanie na Przedszkolaka »Mikołaj w naszym przedszkolu »"Wróżka Malwinka i jej przygód kilka" »Dzień Pluszowego Misia »Spotkanie z piosenką patriotyczną »Smacznie, zdrowo, kolorowo... »Teatrzyk "Wilk i Zając" »Owocowe cudaki »"Bezpieczna droga do przedszkola" »"Żyjmy zdrowo i aktywnie" - spotkanie z dietetykiem »ZAJĘCIA DODATKOWE »Zajęcia adaptacyjne »więcej »
PRZEJDŹ DO INNEJ GRUPY: KRASNALESMERFYBIEDRONKI