10.11.2023
Narodowe Święto Niepodległości

Dziś w naszym przedszkolu obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości. Akademię z tej okazji przygotowały dzieci z grupy "Smerfy" pod opieką Pani Katarzyny Portki i Pani Anny Wójcik. Przedszkolaki zaprezentowały wiersze i piosenki na temat naszego kraju i jego symboli narodowych. Razem z przybyłymi rodzicami w atmosferze powagi uczciły to jakże ważne dla każdego Polaka święto.

09.11.2023
Urodziny Marysi i Michała

Radości w każdej sekundzie, uśmiechu w każdej minucie, pogody w każdej godzinie, szczęścia przez całe życie życzymy naszym solenizantom Marysi i Michałowi.

09.11.2023
Urodziny Kai, Kasi i Dominika

W szkole ocen celujących, w domu skrzatów sprzątających i oszczędzajcie swoje siły dziś są Wasze Urodziny!
Życzymy Wam wszystkiego najlepszego!!!!

08.11.2023
Wyjście do kina

Dnia 8 listopada dzieci z gr. ,,Krasnale" wybrały się do  kina na film pt. ,,Psi patrol". Dzieci z zainteresowaniem oglądały przygodę głównych bohaterów i mile wspominają czas  spędzony w kinie.

08.11.2023
Urodziny Mariki, Antosia, Tymka i Mikołaja

Dzień radosny, dzień jedyny -
dziś są Wasze urodziny.
Z serca składamy Wam życzenia:
dużo szczęścia, powodzenia!

02.11.2023
Wspominamy tych, którzy odeszli...

2 listopada dzieci z grupy "Biedronki" i "Smerfy" wybrały się na Cmentarz w Biłgoraju. Przedszkolaki zapaliły znicze na grobach tych osób i żołnierzy, którzy stracili życie walcząc o wolność i niepodległość naszego miasta i ojczyzny.

31.10.2023
Wyniki konkursu plastycznego "Różni a jednak tacy sami"

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego ,,Różni a jednak tacy sami" organizowanego przez ,,Bambini -żłobek i przedszkole".
W kategorii pracy grupowej dzieci 3-4 letnie  - I miejsce  gr.,,Krasnale";
W kategorii pracy indywidualnej 5 latki - I miejsce - Lena Hajduk z gr.,,Biedronki";
Wyróżnieni za udział - Julia Sobota i Tymon Kita z gr.,,Biedronki".

Ogromnie gratulacje!

17.10.2023
Rozmowy o lesie

Dzisiaj dzieci z grupy "Biedronki", rozmawiały o lesie.

13.10.2023
Dzień Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej dzieci z grupy "Biedronki" zaprezentowały piosenki i wiersze .Akademia była okazją do wyrażenia wdzięczności paniom nauczycielkom za trud włożony w wychowanie i edukację. Rodzice przygotowali słodką niespodziankę, były też kwiaty. Pan Dyrektor złożył wszystkim pracownikom Domku Przedszkolaka życzenia, wszelkiej pomyślności oraz satysfakcji z każdego dnia pracy.

30.09.2023
Dzień Chłopaka

Z okazji ,,Dnia chłopaka"  dziewczynki w gr. ,,Krasnale" złożyły życzenia  oraz wręczyły upominki super chłopakom.

29.09.2023
Wycieczka do Parku Żywiołów w miejscowości Budy

Dnia 29.09.2023 r. dzieci z grupy ,,Biedronki" i ,,Smerfy" wraz z opiekunami wybrały się do Parku Żywiołów w miejscowości Budy.
Na miejscu czekało na wszystkich wiele atrakcji: Park Miniatur Kresowych, Dolina Czasoprzestrzeni, Empiria Zmysłów i Żywiołów, wirtualny spacer po Roztoczu, plac zabaw z  laserowym torem przeszkód.

28.09.2023
Dzień Jabłka

W grupie "Krasnale" dnia 28 września obchodzono "Światowy Dzień Jabłka". Z tej okazji dzieci poznały smaki różnych owoców i zrobiły pyszną sałatkę owocowa. Były zagadki, wspólne zabawy i zadania matematyczne.

26.09.2023
Urodziny Filipa, Adasia i Szymona

Dużo uśmiechu, a mało złości,
jak najmniej smutków, wiele radości,
długich wakacji i moc słodyczy.
Tego Wam chłopcy życzymy dzisiaj.

22.09.2023
Wycieczka grupy "Krasnale" na Dyle

Grupa "Krasnale" na pożegnanie lata wybrała się integracyjnie do Gospodarstwa Agroturystycznego pana Marka na Dylach. Wspólnie z opiekunami spędzili czas na przejażdżkach po lesie, zabawach i pieczeniu kiełbasek.

21.09.2023
Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w wewnątrzprzedszkolnym "Turnieju Przedszkolaka". Tego dnia dzieci wspólnie  uczestniczyły w zabawach ruchowych, rozwiązywały zadania i zagadki. Dużą atrakcją dla przedszkolaków były fotografie z przeróżnymi gadżetami.