24.06.2022
Zakończenie edukacji przedszkolanej grupa "Krasnale"

W czwartek odbyło się uroczyste pożegnanie 6-latków, którzy opuszczają mury "Domku Przedszkolaka", aby od września rozpocząć naukę w szkole.

14.06.2022
"Gramy w zielone"

Nasze przedszkolaki z grupy "Smerfy" i "Krasnale" wzięły udział w ogólnopolskim projekcie ekologicznym pod hasłem "Gramy w zielone" organizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 34 im. Jasia i Małgosi w Katowicach. 

09.06.2022
VI Olimpiada Matematyczna

Mikołaj Mazurek i Miłosz  Bednarz  reprezentowali nasze przedszkole w VI Olimpiadzie Matematycznej organizowanej przez Katolickie Przedszkole im. Jana Pawła II w Biłgoraju. Gratulujemy wiedzy matematycznej.

07.06.2022
Dzień Dziecka w grupie "Krasnale"

Dzieci z grupy "Krasnale" spędziły Dzień Dziecka w Powerlandzie.

01.06.2022
Dzień Dziecka w grupie "Biedronki" i "Smerfy"

Dzieci z grupy ,,Biedronki" i ,,Smerfy" Dzień Dziecka spędziły w parku rozrywki Powerland w Biłgoraju. Nasze przedszkolaki wzięły udział w warsztatach robienia pizzy, gdzie każdy mógł przygotować samodzielnie pizzę z ulubionymi dodatkami. Tego dnia dzieci miło spędziły czas na pokazie baniek mydlanych oraz wspólnej zabawie w parku rozrywki.

31.05.2022
7 urodziny Gabrysi, Terezy, Miłosza, Jakuba, Kamila, Jakuba

W Dniu Waszych urodzin życzymy Wam śmiechu w domu i szósteczek w szkole, lodów w niedzielę i przyjaciół najlepszych na świecie. Spełnienia wszystkich Waszych marzeń!

26.05.2022
Dzień Mamy i Taty w grupie "Smerfy"

Dnia 26.05.2022 r. dzieci z grupy "Smerfy" świętowały  "Dzień Mamy i Taty". Tego dnia odbyła się również uroczystość pasowania na przedszkolaka.

25.05.2022
Wycieczka do Gospodarstwa Agroturystycznego „Doboszówka” w Kalennem.

Dzieci z grupy "Krasnale" wraz z opiekunami odwiedzili Gospodarstwo Agroturystyczne „Doboszówka” w Kalennem.

19.05.2022
Wycieczka do ZOO w Zamościu grupy "Smerfy"

Dzieci z grupy "Smerfy" wraz z opiekunami odwiedzili zamojski Ogród Zoologiczny im. Stefana Milera.

18.05.2022
Wyniki konkursu plastycznego „Las wokół nas - zwierzęta leśne”.

Z ogromną przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu plastycznego „Las wokół nas - zwierzęta leśne”, organizowanego przez nasze przedszkole. 

12.05.2022
XVIII Międzyprzedszkolny Przegląd Piosenki Dziecięcej im. Wiesława Zająca

Z wielką przyjemnością informujemy, że nasze dziewczynki zdobyły I miejsce w XVIII Międzyprzedszkolnym Przeglądzie Piosenki Dziecięcej im. Wiesława Zająca organizowanym przez Samorządowe Przedszkole nr 3 w Biłgoraju.

25.04.2022
II Międzyprzedszkolana Olimpiada Szachowa

Przedszkolaki z  gr ,,Krasnale'' brali udział w Olimpiadzie szachowej  dla przedszkolaków  organizowanej przez Katolickie Przedszkole im Jana Pawła II w Biłgoraju i zdobyli puchar. Jakub Marzec zajął 5 miejsce. Gratulujemy!

23.04.2022
Konkurs plastyczny „Kolorowa Pisanka Wielkanocna”

Miło nam poinformować, ze nasze przedszkolaki w konkursie plastycznym „Kolorowa Pisanka Wielkanocna” organizowanym przez Punkt Przedszkolno Terapeutyczny „Akson” zajęły:

14.04.2022
Życzenia Wielkanocne

Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych,
przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością.
Radosnego, wiosennego nastroju,
serdecznych spotkań w gronie rodziny
i wśród przyjaciół oraz wesołego "Alleluja".
Życzenia składają dzieci, nauczyciele i dyrekcja 
Publicznego Przedszkola "Domek Przedszkolaka" w Biłgoraju.

07.04.2022
Palmy Wielkanocne

Dzieci z grupy "Krasnale" przygotowały się do Świąt Wielkanocnych i zrobiły palmy. Przepiękne, wielokolorowe podtrzymują naszą polską tradycję.

01.04.2022
Urodziny Jessicy i Maksia

W szkole ocen celujących, w domu skrzatów sprzątających i oszczędzajcie swoje siły dziś są Wasze Urodziny!
Życzymy Wam wszystkiego najlepszego!!!!

28.03.2022
Czekoladowe warsztaty w Powerland

We wtorek dzieci z grupy "Krasnale" uczestniczyły w "Czekoladowych warsztatach". Na warsztatach każdy przygotował tabliczkę czekolady, ozdobił wybranymi dekoracjami, zapakował w ozdobne pudełeczko. Dodatkowo wykonał dwa lizaki. W czasie gdy czekolada stygła, każde dziecko zostało "zamknięte" w mega bańce. Po zakończonych warsztatach przyszła pora na zabawę. To był bardzo pracowity dzień.

24.03.2022
Przywitanie Wiosny

Dzieci z naszego przedszkola powitały Wiosnę. Przybrane kwiatami spacerowały po ulicach.

23.03.2022
"Biedronki" sadziły cebulki

Dzieci z grupy "Biedronki" posadziły cebulki, przesadziły hiacynta oraz posiały owies.

08.03.2022
Dzień Kobiet

8 marca to wyjątkowy dzień w roku. Wtedy swoje święto obchodzą wszystkie kobiety, zarówno te duże, jak i te małe. W tym szczególnym dniu wszyscy chłopcy z każdej grupy składali życzenia, kwiaty oraz drobne upominki dziewczynkom i swoim Paniom.

10.02.2022
Bal Karnawałowy

W tym roku dzieci z naszego przedszkola podczas Balu Karnawałowego bawiły się w POWERLAND BIŁGORAJ. Przedszkolaki z dumą prezentowały bajeczne stroje. Można było spotkać wróżki, księżniczki, motylki, biedronki, strażaków, policjantów, Spider-Mana, Supermena, nie sposób zliczyć i wymienić te wszystkie postacie.  Dzieci z wielką ochotą uczestniczyły w tańcach i zabawach.
Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów i poczęstunku.

09.02.2022
Urodziny Mai, Michała, Zuzi, Stasia i Liliany

Zdrowia, szczęścia, pomyślności, niech od dzisiaj radość gości,
lodów, ciastek i słodyczy tego Wam życzymy wszyscy.

02.02.2022
Dzień Babci i Dziadka w grupie "Krasnale"

Pani Anna Mielnik wraz z dziećmi z grupy "Krasnale" wspólnie przygotowali prezentację z okazji Dnia Babci i Dziadka. Piękne piosenki i wierszyki to prezenty od naszych wspaniałych wnucząt.

31.01.2022
Dzień Babci i Dziadka w grupie "Misiaczki"

Grupa „Misiaczki” przygotowała występ z okazji Dnia Babci i Dziadka. Pięknie recytowali wiersze oraz śpiewali piosenki. Cały występ został nagrany, aby Babcie oraz Dziadkowie mogli go obejrzeć. Każdy przedszkolak wręczał swoim ukochanym dziadkom własnoręcznie wykonane upominki. Na koniec przedszkolaki zasiedli na słodki poczęstunek przygotowany przez Rodziców. Babciu, Dziadku  życzymy Wam zdrowia, szczęścia, pomyślności, stu lat życia i radości!

22.01.2022
Dzień Babci i Dziadka w grupach "Biedronek" i "Smerfów"

22 stycznia 2022r. odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci z grupy ,,Biedronki" oraz ,,Smerfy" zaprezentowały swoim Babciom i Dziadkom piękne układy taneczne oraz piosenki.
Każdy wnuczek i wnuczka przygotowały swoim ukochanym dziadkom drobne upominki. Po wspaniałych występach odbył się słodki poczęstunek dla wszystkich dzieci.

19.01.2022
Urodziny Igi, Marceliny i Zuzi

Niech Wam słonko ciepło gra, niech Wasz uśmiech długo trwa, nie traćcie wesołej minki, bo dziś są Wasze urodzinki. Życzymy radości, uśmiechu, beztroski!

22.12.2021
Hej Kolęda, Kolęda ...

We wtorek w naszym przedszkolu odbyło się wspólne kolędowanie. Wszystkie dzieci pięknie zaśpiewały kolędy i pastorałki, wprowadzając wszystkich w świąteczny nastrój,

20.12.2021
I miejsce w konkursie plastycznym pt.: "Kartka świąteczna"

Jakub Garbacz z gr. Krasnale zajął I miejsce w konkursie plastycznym pt "Kartka świąteczna" zorganizowanym przez Niepubliczne Przedszkole Specjalne w Biłgoraju.

Gratulujemy!

16.12.2021
I miejsce w konkursie ,,Mój Miś" dla Krasnali

Dzieci z gr.,,Krasnale'' zdobyły I miejsce w konkursie ,,Mój Miś" organizowanym przez Miejską i Powiatowa Bibliotekę w Biłgoraju w kategorii pracy grupowej dzieci 5-6 letnich. Wyroznienia otrzymaly Maja Smolak z gr. ,,Misiaczki" w kategorii pracy indywidualnej  oraz Oliwia Olszewska z gr.,,Smerfy".

09.12.2021
I miejsce w konkursie plastycznym pt: „Różni a jednak tacy sami” dla Misiaczków

Miło nam poinformować, że nasze wspaniałe przedszkolaki osiągnęły kolejny sukces! 
Grupa dzieci 5-letnich „Misiaczki” zajęła I miejsce w konkursie plastycznym pt: „Różni a jednak tacy sami” organizowanym przez Żłobek & Przedszkole Integracyjne „Bambini”. Celem konkursu było kształtowanie prawidłowych postaw u dzieci wobec osób niepełnosprawnych intelektualnie oraz ruchowo.

06.12.2021
Wizyta Św. Mikołaja

Wizyta świętego Mikołaja w naszym przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Wszystkie przedszkolaki bardzo przeżywały to spotkanie, szczególnie te, które pierwszy raz witały Mikołaja w przedszkolu.

25.11.2021
Urodziny Kasi i Mariki

W Wasze urodzinki życzymy Wam wesołych minek. W szkole ocen celujących, w domu skrzatów sprzątających i słodyczy co niemiara.

25.11.2021
Dzień Pluszowego Misia

Co roku przedszkolaki obchodzą "Dzień Pluszowego Misia". Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Dla dzieci w tym dniu przygotowano wiele atrakcji: ćwiczenia gimnastyczne z misiami, zabawy, poznały również historię powstania przytulanki.

10.11.2021
"Dzień Niepodległości"

We wtorek odbyła się akademia z okazji "Dnia Niepodległości" przygotowana przez dzieci z grupy "Krasnale" pod opieką Pani Anny Mielnik i Pani Anny Wójcik. Niezwykłym gościem był żołnież RP Mariusz Lipiński.

17.10.2021
Urodziny Dominika, Michała, Tymka i Mikołaja

Scooby Doo dziś robi śmieszne minki, głośno śmieją się Muminki,
Żwirek i Muchomorek śpiewają wesoło, Puchatek z Prosiaczkiem tańczą wokoło,
bardzo radosne są Gumisie, buziaczki przesyłają też Teletubisie.
Dni w radości niech Wam płyną, z serca życzą wszyscy!

07.10.2021
Wycieczka do "Muzeum bombki choinkowej" w Nowej Dębie.

W dniu 5 października dzieci z grupy "Krasnale" wraz z opiekunami odwiedzili "Muzeum bombki choinkowej" w Nowej Dębie.

30.09.2021
Dzień Chłopaka w grupie "Krasnale"

Z okazji tego święta wszyscy nasi chłopcy otrzymali laurki, a dodatkowo wszystkie dzieci dostały słodycze. Dzień upłynął nam na wspólnej zabawie i tańcach.

30.09.2021
Dzień Chłopaka w grupie "Biedronki"

Z okazji "Dnia Chłopaka" nasze dziewczynki przygotowały dla chłopców miłe niespodzianki. Wspólnie przygotowały i upiekły babeczki, które wszyscy razem ze smakiem zjedli.  Było mnóstwo dobrej zabawy i radości.

23.09.2021
Wystawa pt. „Poznaj grzyby – unikniesz zatrucia” w Sanepid

Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Biłgoraju zorganizowała wystawę pt. „Poznaj grzyby – unikniesz zatrucia” w celach edukacyjnych. Można było obejrzeć znane i mniej znane gatunki grzybów. Zaprezentowane zostały grzyby jadalne, niejadalne i trujące.

20.09.2021
Dzień Przedszkolaka

Z okazji "Dnia Przedszkolaka" zorganizowane zostały w grupach zabawy integracyjne, muzyczne, ruchowe oraz z chustą animacyjną. Quiz pt. "Moje przedszkole" z nagrodami. Każdy przedszkolak otrzymał odznakę "Super Przedszkolak" oraz słodycze.

14.09.2021
Wycieczka na Zagumnie

W czwartek dzieci z grup "Krasnale" i "Misiaczki" wybrały się na wycieczkę do miejscowości Zagumnie. Odwiedziły konie w stadninie, zbierały grzyby, poznawały warzywa i owoce. Na zakończenie Panie Ania i Kamila przeprowadziły zabawy ruchowe.

08.09.2021
Zagroda Sitarska

W środę "Krasnale" wybrały się do Muzeum Ziemi Biłgorajskiej, aby poznać tradycje i zwyczaje ludowe związane z mieszkańcami naszego miasta. Przedszkolaki podczas wizyty miały okazję wyrabiać mąkę oraz ubijać masło.

Serdecznie dziękujemy za ciekawe opowieści i tak miłe przyjęcie naszych przedszkolaków.