13.11.2020
Pasowanie na Przedszkolaka w grupie "Misiaczki"

Pasowanie na przedszkolaka to wyjątkowa uroczystość, którą rozpoczęły występy dzieci. Mali artyści zaprezentowali przygotowane wierszyki oraz piosenki. Po części artystycznej nastąpił akt pasowania, czyli dotknięcie ramienia każdego przedszkolaka ogromną kredką przez Pana Dyrektora Krystiana Piętala. Dla przedszkolaków było to wielkie przeżycie.

12.11.2020
Maluszki świętują Dzień Niepodległości

Najmłodsze dzieci z grupy "Smerfy" świętowały Dzień Niepodległości. Wspólnie wykonały biało-czerwone flagi.

09.11.2020
Narodowe Święto Niepodległości

Dzieci z grupy "Biedronki" pod opieką p. M.Banaszek oraz dzieci z grupy "Krasnale" pod opieką p. A.Mielnik przygotowały akademię z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

03.11.2020
Urodziny Szymonka

Z okazji urodziny przyjmij Nasze życzenia,
Niech się spełnią wszystkie Twoje marzenia, Szymonku

14.10.2020
Dzień Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej dzieci z każdej grupy zaprezentowały piosenki i wiersze. Rodzice przygotowali słodką niespodziankę, były też kwiaty.

Nauczyciele i pracownicy "Domku Przedszkolaka" pragniemy podziękować za pasję i entuzjazm w tworzeniu wysokiej jakości pracy naszego przedszkola. Niech Wasza praca na rzecz młodego pokolenia przynosi jak najlepsze owoce. Przyjmijcie Państwo życzenia samych dobrych dni w całym roku szkolnym oraz zdrowia i pomyślności.

02.10.2020
Dzień Chłopaka w grupie Krasnale i Biedronki

Z okazji Dnia Chłopaka nauczycielki i dziewczynki przygotowały "Legitymacje Superchłopaka". Rodzice zakupili upominki dla chłopców i dziewczynek. Były zabawy i wspólne śpiewanie.

01.10.2020
Dzień Chłopaka w grupie Smerfy

Dzień Chłopaka w przedszkolu jest coroczną imprezą. W tym dniu dziewczynki wręczały chłopcom upominki i złożyły życzenia. Cały dzień upłynął dzieciom na tańcach, śpiewie i zabawach. Nie brakło także w tym dniu słodkiego poczęstunku dla wszystkich dzieci.

01.10.2020
Urodziny Dominika

Ile kropek na biedronce,
Ile elfów jest na łące,
Ile gwiazdek jest na niebie
Tyle życzeń dziś dla Dominika

29.09.2020
Sałatka owocowa w grupie Smerfy

Wczoraj rozmawialiśmy o jabłkach dziś zrobiliśmy przepyszną sałatkę owocową. Nie tylko jabłka są zdrowe i smaczne.

29.09.2020
Dzień Jabłka w grupie Krasnali

28 września obchodziliśmy „Dzień Jabłka”. Tego dnia w przedszkolu zrobiło się czerwono i zielono. Dzieci poszerzały wiedzę o jabłku i innych owocach z polskich sadów. Poznawały różne gatunki jabłek, rozpoznawały kształt, zapach, kolor, smak owoców. Zdobywały wiadomości na temat potraw i przetworów z jabłek. Tego dnia dzieci również śpiewały wspólnie piosenki o jabłuszku, rozwiązywały zagadki, ćwiczyły sprawność fizyczną. Na zakończenie przedszkolaki wykonały prace plastyczną.

28.09.2020
Dzień Jabłka w grupie Smerfów

Obchody Dnia Jabłka wgrupie Smerfy rozpoczęliśmy od rozmów na temat jego wyglądu, kolorów, wielkości, kształtu, smaku, różnych odmian. Dlaczego warto je jeść, pod jaką postacią i czy tylko ludzie lubią te owoce?  Przedszkolaki dowiedziały się że bardzo ważne jest to, żeby jabłka jeść ze skórką. Należy tylko pamiętać aby przed spożyciem dokładnie je umyć. Wszystkie zabawy podczas tego dnia dotyczyły oczywiście jabłek. Na zakończenie odbyła się oczywiście degustacja jabłek.

19.09.2020
Dzień Przedszkolaka u Misiaczków

Misiaczki pięknie obchodziły Dzień Przedszkolaka. Zaśpiewały piosenkę, przypomniały sobie zasady bezpieczeństwa i wspólnie się pobawiły. Były też słodycze, ale to tylko na specjalne okazje.

18.09.2020
Dzień Przedszkolaka u Smerfów

Maluszki również obchodziły Dzień Przedszkolaka. Bawiły się chustą integracyjną, pokonywały tunel, pływały w morzu, itd.

18.09.2020
Dzień Przedszkolaka

Tego dnia, dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy i udziału w konkursach. Przedszkolaki rzucały woreczkiem do celu, pokonywały tory przeszkód, uczestniczyły w zabawach z wykorzystaniem balonów. Radość, śmiech i głośny doping uczestników świadczyły o wspaniałej zabawie.

16.09.2020
Wycieczka po ścieżce dydaktycznej w leśnictwie Zagumnie

Korzystając ze sprzyjającej, słonecznej pogody dzieci z grupy "Biedronki", "Krasnale" i "Misiaczki" wybrały się na wycieczkę po ścieżce dydaktycznej w leśnictwie Zagumnie.

Dzień Kropki

11.09.2020
Powtórki z J.Angielskiego grupa Biedronki

Polecamy w wolnej chwili powtórzenie z dziećmi słówek z J. Angielskiego.