Święty Mikołaj

W środę 5 grudnia odwiedził nas długo wyczekiwany Gość. Święty Mikołaj na twarzach wszystkich wywołał uśmiech.

Konkurs Mój Miś

Nasze przedszkolaki przygotowały piękne prace na konkurs organizowany przez  Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną w Biłgoraju pt.: „Mój Miś”.

Dzień Pluszowego Misia

W poniedziałek w naszym przedszkolu odbył się "Dzień Pluszowego Misia". Tego dnia dzieci ze wszystkich grup przyniosły swoje pluszowe misie. Nie zabrakło tańców i wesołych zabaw z maskotkami. Chętne przedszkolaki prezentowały wszystkim swoje ulubione przytulanki. Ten dzień wywołał u dzieci wiele uśmiechów i radości. Na zakończenie wszystkie dzieci zajadały misiowe przysmaki.

XVI Międzyprzedszkolne Spotkania Teatralne

W piątkowe przedpołudnie, 23 listopada, na scenie Biłgorajskiego Centrum Kultury wystąpiły dzieci z grup "Misiaczki" i "Smerfy" w “Koncercie dla Niepodległej".

Urodziny Marcela, Kacpra i Marcina

Kilka dni temu w grupie "Misiaczków" i "Smerfów" urodziny obchodzili Marcel, Kacper i Marcin.
Z tej okazji składamy wszystkim najserdeczniejsze życzenia!!

Urodziny Amelki i Tymka

W środę świętowaliśmy urodziny Amelki i Tymka. Jeszcze raz składamy najlepsze życzenia dla naszych wspaniałych Biedronek ;)

Teatrzyk "Elementarz małego Patrioty"

We wtorek gościliśmy w naszym przedszkolu aktorów z Teatru "Magik" z Białegostoku, którzy przedstawili przedszkolakom teatrzyk propagujący wartości patriotyczne pt. „Elementarz małego Patrioty”.

Warsztaty jesienne

W środę odbyły się warsztaty jesienne dla rodziców i dzieci z grup "Krasnale" i "Biedronki".

Akademia z okazji Święta Niepodległości oraz Pasowanie na Przedszkolaka

Akademia rozpoczęła się do Poloneza odtańczonego przez dzieci z najstarszej grupy. Nastepnie dzieci recytowały wiersze patriotyczne opowiadające o historii Polski oraz śpiewały pieśni. Dumnie odśpiewały również hymn Polski „Mazurek Dąbrowskiego”.

Dzień Marchewki

W piątek w naszym przedszkolu świętowaliśmy Dzień Marchewki.

Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 15 października w naszym przedszkolu uroczyście obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej.

Rodzina Na Gokarty!

Zaraszamy wszystkich zainteresowanych do bezpłatnego wypożyczania gokartów zakupionych z dotacji TESCO "Decydujesz, pomagamy".

Odwiedziny policjanta

W poniedziałek nasze przedszkole odwiedził st. asp. Adam Granda  z Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju.

"Biedronki" poznają warzywa

W zeszłym tygodniu "Biedronki" i Pani Jesień wspólnie wędrowały przez ogród i sad... Rzecz jasna nie mogły zapomnieć o warzywnym koszu...

Urodziny Neli, Fabiana i Fabiana

Kilka dni temu w grupie "Krasnali" urodziny obchodzili Nela, Fabian i Fabian.
Z tej okazji składamy wszystkim najserdeczniejsze życzenia!!

Ulubione warzywa i owoce "Krasnali"

W piątek, 5.10.2018 grupa "Krasnali" spędziła czas na zabawie z wykorzystaniem wizerunków ulubionych warzyw. Dzieci po wysłuchaniu wiersza J. Brzechwy "Na straganie" i krótkiej rozmowie na jego temat, wybrały swoje ulubione warzywa, opisały je i opowiedziały dlaczego je lubią.

Dzień jabłka

Obchody Dnia Jabłka w przedszkolu rozpoczęliśmy od rozmów na temat jego wyglądu, kolorów, wielkości, kształtu, smaku, różnych odmian.

Odwiedziny "Stokrotki"

Wczoraj wszystkie przedszkolaki odwiedziły nowo otwarty sklep. Każdy otrzymał balonik oraz uścisk od Stokrotki.

Przedszkolaki w Ośrodku Sportu i Rekreacji

W dniu 20.09 przedszkolaki z grupy "Misiaczki", "Smerfy" i "Biedronki" odwiedziły Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju.

19.09.2018
Spotkanie integracyjne

W środę, 19 września grupa „Biedronki”, odwiedziła  „Leśną Polanę” w miejscowości Króle Stare. Spotkanie integracyjne rozpoczęło się od wspólnego przywitania.

Wycieczka do lasu

W słoneczne przedpołudnie grupa "Misiaczków", "Smerfów i "Biedronek" udała się na wycieczkę po lesie w leśnictwie Zagumnie.

Urodziny Lili i Amelki

Wczoraj urodziny obchodziły Lilia i Amelka. Najserdeczniejsze życzenia!

Urodziny Natalki i Amelki

W czwartek cała "Biedronkowa Załoga" świętowała urodziny Natalki i Amelki. Składamy dziewczynkom najlepsze życzenia!

Przedszkolaki w Zagrodzie Sitarskiej

We wtorek 11 września "Smerfy", "Misiaczki" i "Biedronki" wybrały się do Muzeum Ziemi Biłgorajskiej, aby poznać tradycje i zwyczaje ludowe związane z mieszkańcami naszego miasta.