14.10.2019
Dzień Edukacji Narodowej

Nasze przedszkolaki chcąc podziękować swoim ukochanym paniom i pracownikom przedszkola za trud włożony w ich wychowanie zaprosiły gości na akademię z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Nie zabrakło wierszy, życzeń, piosenek a także tańca. Na zakończenie Pani Dyrektor złożyła wszystkim pracownikom życzenia zdrowia i dużej satysfakcji w pracy z dziećmi. Serdeczne życzenia popłynęły również od przedstawicieli rodziców.

10.10.2019
Przedstawienie pt. "Kocmouszek"

Teatr Lalek "Bajka" z Barcic zaprezentował nam przedstawienie pt. "Kocmouszek".

03.10.2019
Teatrzyk "O rybaku i złotej rybce"

W naszym przedszkolu odbyło się przedstawienie pt. „Bajka o rybaku i złotej rybce” teatrzyku kukiełkowego Mag Studio z Grybowa. Przedszkolaki miały okazję zobaczyć prawdziwe kukiełki i posłuchać muzyki. Bajka pokazywała wartości życiowe, co jest dobre, a co złe. Dzieci nagrodziły występ gromkimi brawami. Po przedstawieniu odbyła się sesja zdjęciowa.

02.10.2019
Dzień Jabłka

2 października w naszym przedszkolu zorganizowany został Dzień Jabłka. W tym dniu przedszkolaki poznały różne gatunki jabłek, rozpoznawały zapach i smak tych owoców oraz zdobywały wiadomości na temat potraw i przetworów z jabłek. Na podwieczorek dzieci same przygotowały placek z jabłkami.

30.09.2019
Dzień Chłopaka

30 września grupa Misiaczki obchodziła Dzień Chłopaka. Dzień ten upłynął w miłej i radosnej atmosferze. Dziewczynki złożyły chłopcom najlepsze życzenia, a Pani Olga wykonała dla nich piękne ordery, z którymi nie rozstawali się ani na chwilę. Cały dzień upłynął dzieciom na tańcach, śpiewie i zabawie.

30.09.2019
Poznajemy warzywa

Dziś w grupie Biedronki poznawały warzywa. W sali pojawił się kącik pełny pachnących świeżych warzyw. Dzieci poznawały ich nazwy, dowiadywały się, jaki mają wpływ na nasze zdrowie i dlaczego powinniśmy je spożywać.

24.09.2019
Wizyta policjantów w przedszkolu

23.09 w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju. Tematem spotkania było utrwalenie z dziećmi zasad ruchu drogowego oraz przypomnienie zagadnień dotyczących bezpieczeństwa dzieci w drodze do przedszkola.

20.09.2019
Dzień Przedszkolaka

W piątkowe przedpołudnie nasze dzieci obchodziły "Dzień Przedszkolaka". Były tańce, wspólne śpiewanie i zabawy sportowe.

13.09.2019
Wizyta w bibliotece

W czwartek przedszkolaki wybrały się na wycieczkę do Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej Filia Nr 1 dla Dzieci i Młodzieży w Bilgoraju. Okazją do spotkania był projekt dla dzieci "Z książką na start". Dzieci, które za zgodą rodziców zapisały się do biblioteki otrzymały książeczki.

09.09.2019
Przedszkoliada.pl

Dziś odbyły się bezpłatne zajęcia pokazowe dla wszystkich dzieci prowadzone przez trenera Ogólnopolskiego Systemu Rozrywki Ruchowej Przedszkoliada.pl. Dzieci świetnie się bawiły.