Jesteśmy grupą rodziców i nauczycieli dzieci uczęszczających do Przedszkola Publicznego "Domek Przedszkolaka".

W czerwcu 2014 roku powołaliśmy Stowarzyszenie, którego głównym celem jest wspieranie działalności Przedszkola oraz wspieranie inicjatyw przedszkola zgodnie ze Statutem Stowarzyszenia. Stowarzyszenie jest organizacją typu non-profit, bazującą wyłącznie na pracy naszych członków, a także na wsparciu zaprzyjaźnionych osób i firm.

Powodem powołania Stowarzyszenia była możliwość uatrakcyjnienia czasu jaki nasze dzieci spędzają w przedszkolu. Dlatego postanowiliśmy wziąć sprawy w swoje ręce i wykorzystać potencjał, jaki drzemie w każdym z nas. Poprzez zebrane środki oraz działalność naszych członków pragniemy wspierać codzienną pracę nauczycieli, aby nasze dzieci mogły stale aktywnie się rozwijać.

W skład Zarządu wchodzą:
Krystian Piętal - prezes,
Konrad Piętal - sekretarz,
Norbert Piętal - skarbnik.

Zapraszamy wszystkich do współpracy. Podzielcie się z nami swoimi pomysłami. Stwórzmy dzieciom jak najlepsze warunki do rozwoju.

Darowizny prosimy wpłacać na konto: 69 2030 0045 1110 0000 0389 8360