Strona główna / Nasza oferta / Rekrutacja

Zapraszamy do odwiedzenia naszej placówki od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.00 po uprzednim umówieniu tel. 508 531 721. Podczas osobistej wizyty będą mogli Państwo zobaczyć czym wyróżniamy się na tle innych przedszkoli, a także porozmawiać z dyrekcją na temat naszej koncepcji i oferty.

Zapisy będą przyjmowane na podstawie „Karty zgłoszenia” (plik do pobrania na dole strony) złożonej osobiście w sekretariacie przedszkola, przesłanej pocztą lub mailem.

PLUSY PRYWATNEGO PRZEDSZKOLA

Mniejsza liczba dzieci w grupach

Państwowe przedszkola są przepełnione. Z tego powodu poszczególne grupy są liczne, a wychowawcy ciężko dotrzeć do każdego dziecka. Takiego problemu nie ma w naszej placówce, gdzie liczba maluchów w grupie zwykle nie przekracza osiemnastu osób.

Rodzinna atmosfera

Nasze przedszkole usytuowane jest w przytulnym, ale przestronnym domu. Takie miejsce wpływa na poczucie bezpieczeństwa dziecka. Maluch nawet nie zauważy, że chodzi do przedszkola. Dla niego placówka edukacyjna będzie miejscem zabaw z kolegami i miłymi paniami.

Elastyczność

Godziny otwarcia placówki dostosowane do potrzeb rodziców. Poza tym, w przypadku sytuacji losowej, gdy nie będziemy mogli odebrać malucha w terminie, przedszkolanka bez problemu zostanie z naszym dzieckiem dłużej. W naszym przedszkolu wygodna jest także opieka w trakcie wakacji. Placówka czynna jest w miesiącu lipcu i sierpniu, dziecko nie musi zmieniać przedszkola. Tak jest w przypadku przedszkoli państwowych gdzie ustalane są dyżury, dziecko trafia do obcej placówki z innymi dziećmi.

Szeroka oferta edukacyjna

Nasze przedszkole ma w swojej ofercie sporo zajęć dodatkowych. Podobne  warsztaty realizują placówki państwowe, ale ich intensywność zwykle jest niższa. Oznacza to, że w obiektach publicznych na edukację dodatkową dziecka nie poświęca się wiele czasu.  Ponadto za ponadprogramowe zajęcia z rytmiki czy języka obcego w przedszkolach publicznych często i tak trzeba dopłacać.

Węższy zakres ma także sama oferta nauczania. W placówkach publicznych dziecko uczy się najczęściej angielskiego. Natomiast u nas dodatkowo odbywają się zajęcia z j. rosyjskiego i j. angielskiego w szerszym zakresie. Oprócz tego maluchy mają do wyboru szereg innych zajęć dodatkowych tj. tańce, zajęcia plastyczne, teatralne, itd. Co najważniejsze, wszystkie zajęcia są w cenie 1 zł!

Profesjonalna kadra i dostęp do specjalistów

W naszym przedszkolu dzieci mają możliwość korzystania ze stałej opieki logopedy lub psychologa. Chętnie przyjmiemy także maluchy będące na specjalnej diecie. W szczególny sposób traktowani są także rodzice. Kadra nauczycielska systematycznie urządza spotkania indywidualne, na których informuje o postępach i problemach naszego dziecka. Nauczycielki posiadają wyższe wykształcenie pedagogiczne, prowadzą grupy dwujęzyczne, są młode i zaangażowane w swoją pracę zawodową.

Większe bezpieczeństwo

Nasze przedszkole posada monitoring. Dzięki obecności kamer do środka placówki nie dostanie się nikt niepożądany.

Nowoczesny plac zabaw

W naszym przedszkolu znajduje się duży plac zabaw, na którym zainstalowane sią nowoczenie urządzenia z atestami. Jako jedyni w Biłgoraju posiadamy zjeżdżalnię tyrolską za którą dzieci przepadają. Ponadto przedszkole posiada własną zjeżdżalnię dmuchaną. W placówkach publicznych zwykle urządzenia na placach zabaw są żadko wymieniane.

O edukację dziecka warto zadbać od najmłodszych lat. Wybór odpowiedniego przedszkola pozwoli na prawidłowy rozwój fizyczny i psychiczny naszego malucha. Nasze przedszkole posiadaja szereg udogodnień, o jakich w państwowych placówkach można tylko pomarzyć.