Strona główna / Nasza oferta / Rekrutacja

Zapisy dzieci na rok szkolny 2023/2024
(nabór ciągły)

przyjmujemy dzieci od 2,5 do 6 lat

Zapraszamy do odwiedzenia naszej placówki od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.00 po uprzednim umówieniu tel. 508 531 721. Podczas osobistej wizyty będą mogli Państwo zobaczyć czym wyróżniamy się na tle innych przedszkoli, a także porozmawiać z dyrekcją na temat naszej koncepcji i oferty.

Zapisy będą przyjmowane na podstawie „Karty zgłoszenia” (plik do pobrania na dole strony) złożonej osobiście w sekretariacie przedszkola, przesłanej pocztą lub mailem.

Dlaczego warto nas wybrać:

  • Mniejsza liczba dzieci w grupach

W naszej placówce, liczba maluchów w grupie nie przekracza 18 osób. Dziećmi zajmują się dwie nauczycielki.

  • Rodzinna atmosfera

Nasze przedszkole usytuowane jest w przytulnym, ale przestronnym budynku. Takie miejsce wpływa na poczucie bezpieczeństwa dziecka. Maluch nawet nie zauważy, że chodzi do przedszkola. Dla niego placówka edukacyjna będzie miejscem zabaw z kolegami i miłymi paniami.

  • Nowoczesne wyposażenie sal

Posiadamy salę gimnasytczną wyposażoną w sprzęt do zajęć ruchowych drabinki, tory przeszkód, itp. Sale edukacyjne są doskonale wyposażone. W salach dla najmłodszych dzieci, zainstalowane są oczyszczacze powietrza.

  • Elastyczność

Godziny otwarcia placówki dostosowane do potrzeb rodziców. Poza tym, w przypadku sytuacji losowej, gdy nie będziemy mogli odebrać malucha w terminie, nauczycielka bez problemu zostanie z naszym dzieckiem dłużej. W naszym przedszkolu wygodna jest także opieka w trakcie wakacji. Placówka czynna jest w miesiącu lipcu i sierpniu. Przerwa wakacyjna w tym roku będzie w okresie od 24.07 do 04.08.2023 r.

  • Szeroka oferta edukacyjna

U nas  j. angielski wplatany jest w codzienne zajęcia dydaktyczne (wszystkie panie mają uprawnienia do nauki j. angielskiego). Oprócz tego przedszkolaki mają do wyboru szereg innych zajęć dodatkowych tj. tańce, zajęcia plastyczne, teatralne, rytmika, z tablicą multimedialną, kulinarne, gimnasytka korekcyjna, programowanie, itd. Co najważniejsze, wszystkie zajęcia są w cenie 1 zł!

  • Nowoczesne technologie informacyjne.

W przedszkolu prowadzone są zajęcia z wykorzystaniem nowoczesnych technologii informacyjnych. Dzieci z pomocą robota edukacyjnego Photon uczą się poprzez proste sterowanie, programować ruchy robota (kierunków), wydawać dźwięki, zmieniać barwę czułek oraz oczu. Odkrywają zasady działania czujników, które umożliwią interakcję z robotem. Mata Edukacyjna Tuputan. Opracowane zabawy i działania edukacyjne na Tuputanie doskonale wspomagają rozwój dzieci oraz zaspokajają ich naturalną potrzebę ruchu. Ułatwiają kształtowanie orientacji przestrzennej i orientacji w schemacie własnego ciała. Proste, kolorowe linie uczą dzieci orientacji w przestrzeni, a zabawa w większej grupie dzieci pozwala na pierwszą lekcję z działania zespołowego.

  • Profesjonalna kadra i dostęp do specjalistów

W naszym przedszkolu dzieci mają możliwość korzystania ze stałej opieki logopedy lub psychologa. W szczególny sposób traktowani są także rodzice. Kadra nauczycielska systematycznie urządza spotkania indywidualne, na których informuje o postępach i problemach naszego dziecka. Nauczycielki posiadają wyższe wykształcenie pedagogiczne, prowadzą grupy dwujęzyczne, są młode i zaangażowane w swoją pracę zawodową.

  • Większe bezpieczeństwo

Nasze przedszkole posiada monitoring. Dzięki obecności kamer do środka placówki nie dostanie się nikt niepożądany.

  • Nowoczesny plac zabaw

W naszym przedszkolu znajduje się duży plac zabaw, na którym zainstalowane są nowoczenie urządzenia z atestami. Jako jedyni w Biłgoraju posiadamy zjeżdżalnię tyrolską za którą dzieci przepadają. Ponadto przedszkole posiada własną zjeżdżalnię dmuchaną oraz gokarty, które rodzice z dziećmi mogą bezpłatnie wypożyczać. Również bezpłatnie można wypożyczyć sprzęt narciarski (buty, kaski, narty).