Strona główna / Nasza oferta / Rekrutacja

Zapisy dzieci na rok szkolny 2024/2025
(nabór ciągły)

przyjmujemy dzieci od 2,5 do 6 lat

Zapraszamy do odwiedzenia naszej placówki od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.00 po uprzednim umówieniu tel. 508 531 721. Podczas osobistej wizyty będą mogli Państwo zobaczyć czym wyróżniamy się na tle innych przedszkoli, a także porozmawiać z dyrekcją na temat naszej koncepcji i oferty.

Zapisy będą przyjmowane na podstawie „Wniosek o przyjęcie” (plik do pobrania na dole strony) złożonej osobiście w sekretariacie przedszkola, przesłanej pocztą lub e-mailem.

Dlaczego warto nas wybrać:

• Mniejsza liczba dzieci w grupach

W naszej placówce, liczba maluchów w grupie nie przekracza 18 osób. Dziećmi zajmują się dwie nauczycielki.

• Rodzinna atmosfera

Nasze przedszkole usytuowane jest w przytulnym, ale przestronnym budynku. Takie miejsce wpływa na poczucie bezpieczeństwa dziecka. Maluch nawet nie zauważy, że chodzi do przedszkola. Dla niego placówka edukacyjna będzie miejscem zabaw z kolegami i miłymi paniami.

• Nowoczesne wyposażenie sal

Posiadamy salę gimnasytczną wyposażoną w sprzęt do zajęć ruchowych drabinki, tory przeszkód, itp. Sale edukacyjne są doskonale wyposażone. W salach  zainstalowane są oczyszczacze powietrza i klimatyzacja.

• Elastyczność

Godziny otwarcia placówki dostosowane do potrzeb rodziców. Poza tym, w przypadku sytuacji losowej, gdy nie będziemy mogli odebrać malucha w terminie, nauczycielka bez problemu zostanie z naszym dzieckiem dłużej. W naszym przedszkolu wygodna jest także opieka w trakcie wakacji. Placówka czynna jest w miesiącu lipcu i sierpniu. Przerwa wakacyjna w 2024 roku od 29.07 do 09.08.

• Szeroka oferta edukacyjna

J. angielski dwa razy w tygodniu. Dodatkowo u nas  j. angielski wplatany jest w codzienne zabawy i zajęcia dydaktyczne. Oprócz tego przedszkolaki mają do wyboru szereg innych zajęć dodatkowych tj. tańce, zajęcia plastyczne, teatralne, rytmika przy pianinie, z tablicą multimedialną, kulinarne, gimnasytka korekcyjna, programowanie, itd. Co najważniejsze, wszystkie zajęcia są w cenie 1 zł!

• Nowoczesne technologie informacyjne.

W przedszkolu prowadzone są zajęcia z wykorzystaniem nowoczesnych technologii informacyjnych. Dzieci z pomocą robota edukacyjnego Photon uczą się poprzez proste sterowanie, programować ruchy robota (kierunków), wydawać dźwięki, zmieniać barwę czułek oraz oczu. Odkrywają zasady działania czujników, które umożliwią interakcję z robotem. Mata Edukacyjna Tuputan. Opracowane zabawy i działania edukacyjne na Tuputanie doskonale wspomagają rozwój dzieci oraz zaspokajają ich naturalną potrzebę ruchu. Ułatwiają kształtowanie orientacji przestrzennej i orientacji w schemacie własnego ciała. Proste, kolorowe linie uczą dzieci orientacji w przestrzeni, a zabawa w większej grupie dzieci pozwala na pierwszą lekcję z działania zespołowego.

• Profesjonalna kadra i dostęp do specjalistów

W naszym przedszkolu dzieci mają możliwość korzystania ze stałej opieki logopedy lub psychologa. W szczególny sposób traktowani są także rodzice. Kadra nauczycielska systematycznie urządza spotkania indywidualne, na których informuje o postępach i problemach naszego dziecka. Nauczycielki posiadają wyższe wykształcenie pedagogiczne, prowadzą grupy dwujęzyczne, są młode i zaangażowane w swoją pracę zawodową.

• Integracja ze społecznością

Organizujemy imprezy okolicznościowe z okazji np. Dnia Babci i Dziadka, Jasełka, Dzień Niepodległości, Dzień Mamy i Taty, itd. Nasze dzieci poznają różne ciekawe miejsca i kluturę poprzez wycieczki. Organizujemy oraz bierzemy udział w konkursach

• Większe bezpieczeństwo

Nasze przedszkole posiada monitoring. Dzięki obecności kamer do środka placówki nie dostanie się nikt niepożądany.

• Nowoczesny plac zabaw

W naszym przedszkolu znajduje się duży plac zabaw, na którym zainstalowane są nowoczenie urządzenia z atestami. Jako jedyni w Biłgoraju posiadamy zjeżdżalnię tyrolską za którą dzieci przepadają. Ponadto przedszkole posiada własną zjeżdżalnię dmuchaną. Również bezpłatnie można wypożyczyć sprzęt narciarski (buty, kaski, narty).