Strona główna / Aktualności / 2023-2024 / Wizyta w sklepie zoologicznym „Goldfish”

Wizyta w sklepie zoologicznym „Goldfish”

Dnia 16.05.23r. dzieci z grupy „Smerfy” oraz „Misiaczki” odwiedziły sklep zoologiczny „Goldfish” w Biłgoraju. Głównym celem wycieczki było rozwijanie właściwego stosunku do zwierząt oraz uświadomienie konieczności dbania o posiadane zwierzątko.

Na miejscu czekał na nas pan sprzedawca, który miło nas powitał i zapoznał ze zwierzętami w sklepie. Największe zainteresowanie dzieci wzbudziły klatki z chomikami. Dużą ciekawość wzbudziły także akwaria wypełnione najróżniejszymi kolorowymi rybkami i roślinami. Dzieci z zainteresowaniem obejrzały różne akcesoria dla zwierząt. Czas w sklepie zoologicznym upłynął w miłej i ciepłej atmosferze. Dziękujemy Panu Mariuszowi za poświęcony nam czas.