Strona główna / Aktualności / 2023-2024 / Król Maciuś Pierwszy" w Biłgoraju

17.10.2013
Król Maciuś Pierwszy" w Biłgoraju

"Bajka przypina skrzydła do ramion i pozwala oderwać się od rzeczywistości" i tak było z nami, kiedy dzieci z grupy 5- i 6-latków wybrały się do teatru na przedstawienie pt. ,,Król Maciuś Pierwszy”. Było to dla nas wielkie przeżycie, chociaż nie pierwszy raz byliśmy w teatrze.

Podczas przedstawienia można było przeżyć niezwykłe przygody króla Maciusia oraz innych bohaterów bajki. Były przepiękne stroje, scenografia, muzyka, no... i wspaniała atmosfera tajemniczości. Z przyjemnością można było obserwować widownię, bo dzieci z dużym zaciekawieniem oglądały spektakl i, jak to w bajkach bywa, wszystkie przygody Króla Maciusia zakończyły się dobrze.

Przedstawienie było bardzo interesujące, a dzieci nagrodziły artystów gromkimi brawami. Magia teatru zadziałała!