Strona główna / Aktualności / 2023-2024 / "Calineczka, Calineczka, delikatna jak szalotka..."

12.06.2014
"Calineczka, Calineczka, delikatna jak szalotka..."

Na ten dzień (12.06.2014r.) dzieci z grupy „Biedronek” czekały z niecierpliwością. Przygotowywały się do niego kilka tygodni. Co to było? - To Dzień Mamy i Taty. Z tej okazji przedszkolaki pod opieką swojej Pani Eweliny Wlaź przygotowały przedstawienie pt. „Calineczka”.

Dzieci z wielkim zaangażowaniem wcieliły się w postaci ze znanej wszystkim baśni. Była więc Calineczka oraz starający się o jej rękę Rechotek, Chrabąszcz i elegancki Kret. Nie zabrakło też małej Myszki i Jaskółki, która zabrała główną bohaterkę do krainy, w której mieszkają kwiatowe duszki i Elf - król wszystkich duszków. Był też stary Ogrodnik, który wyhodował zaczarowany kwiat. Mali aktorzy spisali się znakomicie. Rodzice byli zachwyceni występem swoich pociech i nagrodzili je wielkimi brawami. Nie zabrakło również wierszyków o Mamie i Tacie oraz okolicznościowych piosenek. Po występie dzieci złożyły życzenia swoim Rodzicom i wręczyły im własnoręcznie wykonane upominki. Wszystkim Rodzicom życzymy wszystkiego najlepszego z okazji ich święta.