Strona główna / Aktualności / 2019-2020 / Z wizytą w cukierni

08.10.2014
Z wizytą w cukierni

Dzieci z zaciekawieniem oglądały specjalne maszyny do wyrobu słodkich smakołyków, ogromne miksery i piece. Miały także okazję na żywo przyglądać się produkcji ciasteczek. Na zakończenie wizyty wszystkie przedszkolaki podziękowały pracownikom cukierni. Do przedszkola wróciliśmy nie tylko pełni wrażeń, ale także z paczkami przeróżnych ciasteczek. Serdecznie dziękujemy pani Marii Kulanica i wszystkim pracownikom cukierni „ZPUH Kulanica” za okazaną gościnność i smaczny poczęstunek.