Strona główna / Aktualności / 2019-2020 / Dzień Babci i Dziadka w grupie Krasnali

20.01.2012
Dzień Babci i Dziadka w grupie Krasnali

"Kocham mocno babcię, dziadka – to nie żart moi mili
Dzisiaj im życzenia składam, by 100 latek jeszcze żyli”.

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych wspaniałych babć i dziadków. W tych dniach babcie i dziadkowie obdarzani są szczególnymi dowodami miłości.

20. 01.2012 odbyło się spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka w grupie Krasnali. Dzieci przygotowały piękne przedstawienie do muzyki poważnej pt. „Królowa Śniegu”. Kochani dziadkowie i najdroższe babcie mogli poczuć się przez chwilę, jakby byli w prawdziwym teatrze. Następnie przedszkolaki złożyły życzenia swoim gościom w postaci wierszy i piosenek. Po wysłuchaniu części artystycznej wszyscy mogli skosztować z pyszności przygotowanych przez rodziców. Uroczystość przysporzyła wszystkim wiele radości i wzruszeń.

Pamiętajmy o naszych babciach i dziadziach przez cały rok!!!