Strona główna / Aktualności / 2019-2020 / BABCIU I DZIADKU - KOCHAMY WAS!

19.01.2014
BABCIU I DZIADKU - KOCHAMY WAS!

W drugim tygodniu stycznia dzieci ze wszystkich grup świętowały Dzień Babci i Dziadka. Mili Goście zostali zaproszeni do ,,Domku Przedszkolaka”. Babcie i Dziadkowie z uwagą oglądali występy artystyczne: ,,Jasełka” - w wykonaniu grup ,,Krasnale” i ,,Biedronki”, przedstawienie pt. „Calineczka – czyli kłopoty mieszkańców Bajkowego Lasu”- zaprezentowane przez dzieci z grupy ,,Smerfy”, oraz występy wokalne i recytatorskie – przygotowane przez przedszkolaki z najstarszej grupy ,,Puchatki”.

Na zakończenie wraz z Babciami i Dziadkami dzieci zaśpiewały kolędy, oraz obdarowały Gości własnoręcznie wykonanymi podarkami, które z wielką starannością przygotowywały kilka dni wcześniej pod kierunkiem pań wychowawczyń.