Strona główna / Aktualności / 2019-2020 / Z wizytą w Biłgorajskiej Telewizji Kablowej

07.05.2014
Z wizytą w Biłgorajskiej Telewizji Kablowej

W dniu 07.05.2104r. dzieci z grup „Biedronki” i „Krasnale” wraz ze swoimi paniami P. Martą Polowy i P. Eweliną Wlaź udały się do Biłgorajskiej Telewizji Kablowej. Podczas tej wycieczki przedszkolaki zapoznały się z zawodem dziennikarza, operatora kamery oraz montażysty.

Miały także okazję wystąpić na żywo przed kamerą, a także zobaczyć się po drugiej stronie ekranu, co wzbudziło w nich dużo emocji. Dzieci poznały tajniki powstawania programów telewizyjnych oraz zwiedziły studio nagrań i montażu. Wizyta w telewizji dostarczyła przedszkolakom mnóstwo wrażeń. Miejmy nadzieję, że ich debiut przed kamerą nie był ostatnim występem, a wśród naszych najmłodszych jest przyszły dziennikarz lub dziennikarka.