Strona główna / Aktualności / 2019-2020 / Spotkanie z psem policyjnym

25.06.2014
Spotkanie z psem policyjnym

W czwartek 25.06.2014 z nasze przedszkole odwiedził asp. Adama Granda z Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju wraz z psem tropiącym. Spotkanie dla dzieci było bardzo atrakcyjne, przedszkolaki miały okazję zobaczyć nieco innego pracownika policji- psa Rocky.

Wszystkie dzieci zgromadziły się w sali gimnastycznej, aby wysłuchać pogadanki przygotowanej przez pana policjanta na temat zachowania ostrożności wobec zwierząt, potrzeby dbania o psy oraz właściwego zachowania się w przypadku ataku ze strony psa. Rocky pod kierownictwem opiekuna prezentował swoje umiejętności. Przedszkolaki z wielkim zainteresowaniem przyglądały się, jak pies reaguje na komendy pana policjanta. Dzieci z naszego przedszkola na pewno długo będą pamiętały tą nietypową wizytę. Było to bardzo udane spotkanie. Przedszkolaki były zachwycone spotkaniem z policjantem oraz z psem policyjnym. Dyrekcja, pracownicy przedszkola i przedszkolaki dziękują za tą niezwykłą lekcję.