Strona główna / Aktualności / 2019-2020 / "Pożegnamy przedszkole, pokłonimy się szkole..."

26.06.2014
"Pożegnamy przedszkole, pokłonimy się szkole..."

We wtorek 24 czerwca odbyło się w naszym przedszkolu uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/2014. Dzieci odchodzące z przedszkola z grup: „Puchatki” i „Smerfy” wierszem i piosenką pożegnały przedszkole.

Następnie głos zabrała Pani Dyrektor, która pożegnała absolwentów przedszkola, wręczyła pamiątkowe dyplomy ukończenia przedszkola oraz upominki w postaci książek. Nie zabrakło również miłych słów podziękowania za współpracę skierowanych do rodziców. Na uroczystości pożegnania obecne były też przedszkolaki z grupy „Biedronki”. Dzieci, z tej grupy, które reprezentowały przedszkole na festiwalach, przeglądach i konkursach międzyprzedszkolnych również zostały nagrodzone. Dla nich przygotowane zostały dyplomy i nagrody książkowe. Wszystkim absolwentom naszego przedszkola za owocną współpracę i wspólnie spędzone chwile w przedszkolu dziękujemy i życzymy: „…wszystkiego najlepszego na nowej drodze obowiązków szkolnych”. Wszystkim przedszkolakom życzymy słonecznych i niezapomnianych wakacji!