Strona główna / Grupy / Misiaczki witają / Działo się / 2024 / Zapisy do przedszkola na rok 2024/2025

Zapisy do przedszkola na rok 2024/2025

01.09.2024

Przedszkole Publiczne "Domek Przedszkolaka" w Biłgoraj prowadzi zapisy! Serdecznie zapraszamy dzieci 2,5 - 6-letnie do przedszkola wraz z rodzicami do odwiedzania nas w godzinach otwarcia. Dzieci 2-letnie zapraszamy na bezpłatne zajęcia adaptacyjne. Szczegółowe informacje www.domek-przedszkolaka.pl lub pod numerem tel. 508 531 721.

Oferujemy:

• Angielski – wprowadzenie do podstawowych słów i zwrotów w języku angielskim poprzez zabawę;
  • Kodowanie – pierwsze kroki w świecie kodowania poprzez atrakcyjne gry i zabawy z Photonem;
  • Zabawy sensoryczne – odkrywanie świata za pomocą zmysłów;
  • Gimnastyka – rozwijanie sprawności fizycznej i koordynacji;
  • Rytmika – zabawa i tańce przy pianinie;
  • Aktywności plastyczne – tworzenie małych dzieł sztuki i rozwijanie zdolności manualnych;
  • Eksperymenty chemiczne – fascynujące i bezpieczne eksperymenty dla najmłodszych.

Dodatkowo, nauczymy się współpracy w grupie i radzenia sobie z chwilową rozłąką z opiekunem.
Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, u nas każdy maluszek jest traktowany z troską i pełnym zaangażowaniem.

PRZEJDŹ DO INNEJ GRUPY: KRASNALESMERFYBIEDRONKI