Strona główna / Grupy / Misiaczki witają / Działo się / 2023 / Festyn Rodzinny z okazji Dnia Matki, Dnia Dziecka i Dnia Ojca.

Festyn Rodzinny z okazji Dnia Matki, Dnia Dziecka i Dnia Ojca.

« powrót
25.05.2016

Dnia 25 maja w Domku Przedszkolaka odbył się piknik rodzinny z okazji Dnia Matki, Dnia Dziecka i Dnia Ojca. Festyn Rodzinny zapisał się na stałe wśród imprez organizowanych przez nasze przedszkole, jest lubiany przez wszystkich rodziców i dzieci. 

Pani Bożena Piętal powitała wszystkich zgromadzonych gości na placu przedszkolnym. Następnie dzieci zaprezentowały swój program artystyczny dla mam i tatusiów. Wierszyki, piosenki, życzenia i prezenty własnoręcznie wykonane przez dzieci bardzo podobały się rodzicom i przybyłym gościom.

Po występach dzieci rozpoczęła się wspólna zabawa. Przy dziecięcych przebojach bawili się duzi i mali, chętnie również uczestniczyli w licznych konkursach. W trakcie festynu można było również skosztować pysznych ciast oraz wyśmienitych kiełbasek przygotowanych przez rodziców dzieci. Dużą atrakcją było malowanie dziecięcych buziek. Zabawa zakończyła się utworzeniem wspólnego kręgu i odtańczeniu "Chocolate choco choco". 

Festyn Rodzinny jest już tradycją naszego przedszkola, organizujemy go od lat. Jest to okazja do wspólnej zabawy, lepszego wzajemnego poznania się, a także dostarczenia uczestnikom festynu wielu okazji do radości, śmiechu i dobrego nastroju. Wspólnie spędzony czas sprawił dużą radość dzieciom oraz przybyłym gościom. 


Organizatorzy DZIĘKUJĄ Rodzicom, którzy pomogli w przygotowaniu imprezy. 

« powrót
PRZEJDŹ DO INNEJ GRUPY: KRASNALESMERFYBIEDRONKI