Strona główna / Grupy / Krasnale witają / Działo się / 2023 / Festyn Rodzinny w grupie "Biedronki" i "Krasnale"

Festyn Rodzinny w grupie "Biedronki" i "Krasnale"

22.06.2023

22 czerwca odbył się Festyn Rodzinny. Imprezę rozpoczęły występy dzieci. Przedszkolaki zaśpiewały piosenki dla rodziców. Kolejną atrakcją było wręczenie upominków zrobionych przez dzieci. Następnie chętni rodzice wzięli udział w konkurencjach sprawnościowych. Po zjedzeniu obiadu nadszedł czas na zabawę.
Festyn był doskonałą okazją, by spędzić wolny czas na wspólnej zabawie oraz do zacieśnienia więzi zarówno pomiędzy członkami rodziny, jak również społeczności przedszkolnej.

Organizacja festynu nie byłaby możliwa, gdyby nie zaangażowanie nauczycieli, rodziców, pracowników przedszkola oraz dzieci. Szczególne podziękowania składamy wszystkim, którzy poświęcili swój cenny czas, którzy okazali swą dobrą wolę i wielkie serce wspierając organizację festyn.

PRZEJDŹ DO INNEJ GRUPY: MISIACZKISMERFYBIEDRONKI