Strona główna / Grupy / Krasnale witają / Działo się / 2023 / Rozmawiamy o zwierzętach domowych

Rozmawiamy o zwierzętach domowych

17.05.2023

W ubiegłym tygodniu rozmawialiśmy o naszych zwierzętach domowych. Dzieci chętnie wypowiadały się na temat własnych zwierząt i opisywały ich wygląd, co lubią jeść i jak się bawią. Przedszkolaki dowiedziały się, że w kontaktach ze zwierzętami trzeba zachować ostrożność i przestrzegać zasad higieny, ale również jak należy opiekować się swoim pupilem.

Aby jeszcze bardziej uzmysłowić naszym przedszkolakom poczucie odpowiedzialności wobec zwierząt, zaprosiliśmy specjalnych gości: króliki oraz ,,Łatkę"- foksterier krótkowłosy. Dzieci były zachwycone ich obecnością, a i sama ,,Łatka" jak i króliki czuły się bardzo dobrze w naszym towarzystwie. Dziękujemy pani Bożence za odwiedziny tak sympatycznych gości.

PRZEJDŹ DO INNEJ GRUPY: MISIACZKISMERFYBIEDRONKI