Strona główna / Grupy / Krasnale witają / Działo się / 2023 / Wręczenie nagród w konkursie "Las wokół nas-wiosna w lesie"

Wręczenie nagród w konkursie "Las wokół nas-wiosna w lesie"

28.04.2023

26 kwietnia w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste wręczenie nagrod dla zwycięzców i laureatów w konkursie plastycznym pt. "Las wokół nas-wiosna w lesie" organizowanym przez nasze przedszkole.

Otrzymaliśmy od dzieci z biłgorajskich przedszkoli przepiękne pracę, na których przedstawione zostały zmiany jakie można zaobserwować wiosną w leśnym krajobrazie. Do naszej placówki wpłynęły 22 prace, spośród których członkowie Jury przyznali 3 główne miejsca oraz wyróżnienia w dwóch grupach wiekowych.
Nagrody wręczył Pan Dyrektor Krystian Piętal wraz z Panią Olgą Antonik.

Dzieci młodsze 3-4 letnie:
I miejsce Filip Kobel, przedszkole Publiczne "Domek przedszkolaka",
II miejsce - Paulina Obszańska,  Akademia Przedszkolaka Publiczne Przedszkole Językowe w Bilgoraju,
III miejsce _- Natalia Mazur, Akademia Przedszkolaka Publiczne Przedszkole Językowe w Bilgoraju,
WYRÓŻNIENIE
Maria Marzec - Akademia Przedszkolaka Publiczne Przedszkole Językowe  w Biłgoraju.

Dzieci starsze 5 i 6 letnie:
I miejsce - Kheryton Zubko, Niepubliczne Przedszkole Specjalne w Biłgoraju,
II miejsce - Filip Oleszczak, przedszkole Publiczne "Domek Przedszkolaka",
III miejsce - Michalina Mazurkiewicz, przedszkole Publiczne "Domek Przedszkolaka",
Wyróżnienie :
Aleksandra Surma - Akademia Przedszkolaka Publiczne przedszkole Językowe w Biłgoraju,
Marcelina Grzyb - samorządowe Przedszkole nr 1 Biłgoraju,
Nina Barczyńska - samorządowe przedszkole nr 1 w Biłgoraju.

Serdecznie gratulujemy wszystkim dzieciom oraz bardzo dziękujemy za zaangażowanie i trud włożony w wykonanie prac.

PRZEJDŹ DO INNEJ GRUPY: MISIACZKISMERFYBIEDRONKI