Festyn Rodzinny

« powrót
27.06.2017

Festyn Rodzinny odbył się 26 czerwca na placu zabaw obok przedszkola. Były śpiewy, tańce, zabawy oraz słodki poczęstunek, a wszystko po to, aby dzieci wraz z rodzicami mogły wspólnie spędzić czas.

Oficjalnie festyn otworzyła pani Bożena Piętal, witając wszystkich którzy przybyli do przedszkola wesoło się bawić. Dzieci na początku przywitały swoich rodziców pięknie przygotowanymi i odśpiewanymi piosenkami. Wręczone zostały nagrody w konkursie plastycznym. Potem gości porwał do zabawy w "Stonogę" pan od rytmiki, a także innych dobrze znanych przedszkolakom tańców m.in. "Stary niedźwiedź mocno śpi". Następnie odbyła się zabawa fantowa oraz mecz pomiędzy "Misiaczkami"-"Smerfami" i "Krasnalami"-"Motylkami. Tatom udzielił się sportowy klimat rodzinnego pikniku i chętnie włączyli się w zabawę, rozgrywając między sobą mecz piłki nożnej.

Podczas trwania festynu na amatorów pysznego ciasta czekało także stoisko z wypiekami przygotowanymi przez rodziców, a atrakcje kulinarne uzupełniała kiełbasa i wata cukrowa. Dostępne były również napoje. Na zakończenie dzieci mogły dowoli korzystać z nowozakupionej dmuchanej zjeżdżalni. 


Organizatorzy DZIĘKUJĄ Rodzicom, którzy pomogli w przygotowaniu imprezy, a zwłaszcza osobom, dzięki którym udało się pozyskać większą cześć kwoty na zakup dmuchanej zjeżdżalni: 
A.Szlingiert
M.Pyda
J.Mazur
Zakład Usług Drzewnych w Smólsku Dużym
Trans-Martin S.C. Kornak Marcin
PHU Piotr Pawelec
FHU Margol Mirosław
K.Piętal
T.Kopaczewska
A.i R. Siciarz
Darowizny z wpłat 1% - Fundacja Fundusz Loklany Ziemi Biłgorajskiej

DZIĘKUJEMY!

« powrót
PRZEJDŹ DO INNEJ GRUPY: MISIACZKISMERFYBIEDRONKI