Strona główna / Grupy / Krasnale witają / Działo się / 2023 / Wycieczka do JuraParku w Bałtowie

Wycieczka do JuraParku w Bałtowie

« powrót
19.08.2015

19.08.2015 dzieci z "Domku Przedszkolaka" wraz z opiekunami pojechały na jednodniową wycieczkę do Parku Jurajskiego w Bałtowie. 

Pobyt w jurajskim parku rozpoczął się od wyprawy do KRAINY DINOZAURÓW. Pani przewodnik w ciekawy sposób przekazywała dzieciom informacje o nazwach, trybie życia i cechach zgromadzonych eksponatów. Uczestnicy wyprawy oglądali tam naturalnych rozmiarów makiety prehistorycznych zwierząt, począwszy od najmniejszych, a skończywszy na imponującym wielkością diplodoku. Z kolei w MUZEUM JURAJSKIM nasi milusińscy mogli obejrzeć różnego rodzaju skamieniałości. Były tam kości dinozaurów, szczątki morskich gadów, zęby rekinów, koralowce i kryształy. Wyjście z tego miejsca prowadziło do prehistorycznego OCEANARIUM, miejsca, które sprawiło, że dzieci przeniosły się w świat podwodnego życia ogromnych gadów. 
Dużym zainteresowaniem wśród przedszkolaków cieszył się również plac zabaw, gdzie dzieci na ciekawych urządzeniach spędziły fantastyczny czas.

Entuzjazm wśród przedszkolaków wzbudziły także atrakcje jakie czekały w PARKU ROZRYWKI. To dopiero była uciecha! Zjeżdżalnie, huśtawki, karuzele, trampoliny… Każdy mógł się bawić jak długo chciał.

Z wycieczki do JuraParku w Bałtowie wszyscy wrócili pełni wrażeń i zadowoleni, choć jednak troszkę zmęczeni. To był dzień pełen atrakcji.
Mamy jednak nadzieję, że dla dzieci i ich rodziców była to niezapomniana wspólna wyprawa. 

« powrót

Kącik dla Rodziców

brak wpisów
Nasze prace Działo się
PRZEJDŹ DO INNEJ GRUPY: MISIACZKISMERFYBIEDRONKI