V MIĘDZYPRZEDSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "JAN PAWEŁ II – W OCZACH DZIECKA"
18 maja w Katolickim Przedszkolu im. św. Jana Pawła II w Biłgoraju odbyło się uroczyste podsumowanie V Międzyprzedszkolnego Konkursu Plastycznego ,,Jan Paweł II - w oczach dziecka - Wielki Polak i patriota .”
W tegorocznej edycji konkursu wzięły udział dzieci z kilkunastu placówekz całego regionu, w tym również dzieci z Domku Przedszkolaka. Prace naszych przedszkolaków zostały docenione przez komisję konkursową, gdyż przyznano nam 3 nagrody.
W kategorii 3-latków praca Hani Piętal z grupy "Biedronki" zdobyła III miejsce,
W kategorii 5-latków I miejsce zdobyła praca Nikoli Siciarz z grupy „Misiaczki”.
W kategorii 6-latków III miejsce zajął Bartek Pawelec z grupł "Krasnale".
Gratulujemy!!!
Działo się:

Motywem tegorocznego balu była dżungla, co bardzo podobało się naszym przedszkolakom. Przepięknie przebrane z dumą prezentowały wymyślone stroje. Przebierańcy świetnie się bawili uczestnicząc we wspólnych zabawach. Skoczna i rytmiczna muzyka zachącała wszystkich do tańca. W trakcie karnawałowych szaleństw można było posilić się słodką przekąską, napić soczku i zrobić pamiątkowe zdjecie. Dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie poczęstunku.
zobacz więcej »