Strona główna / Grupy / Smerfy witają / Działo się / 2019 / Festyn Rodzinny "10 lat Domku Przedszkolaka"

Festyn Rodzinny "10 lat Domku Przedszkolaka"

16.06.2019

W dniu 16 czerwca odbyło się 10-cio lecie Przedszkola Publicznego Domek Przedszkolaka. Na placu przed przedszkolem zgromadzili się rodzice z dziećmi, goście jak również dotychczasowi absolwenci.

Festyn rodzinny rozpoczął się od części artystycznej, którą zaprezentowały przedszkolaki z grup: „Krasnale”, „Biedronki”, „Misiaczki” i „Smerfy”. Na zakończenie akademii Pani Dyrektor Bożena Piętal podziękowała wszystkim za dotychczasową współpracę i wręczyła nagrody w konkursie plastycznym i literackim.
W organizację festynu zaangażowały się firmy i osoby, którym serdecznie dziękujemy:

Model Opakowania Sp. z o.o. w Biłgoraju, Nadleśnictwo Biłgoraj, PSB Mrówka Biłgoraj, BGŻ BNP Paribas S.A. Oddział w Biłgoraju, Supermarket Stokrotka przy ulicy Zamojskiej, Fiku Miku Zabawki i Akcesoria Dla Dzieci Iwona Mazurek, Michał Kozłowski Akces – instalacja klimatyzacji, Zakład Ciastkarski "CIASTKO" Artur Jamiński, Biłgorajska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej, Publiczne Przedszkole Domek Przedszkolaka, Stowarzyszenie Domek Przedszkolaka, Przedszkoliada.pl, Pani Genowefa Tokarska Poseł na Sejm RP, Pan Piotr Olszówka Poseł na Sejm RP, Pani Agata Borowiec Poseł na Sejm RP.

Szczególne podziękowania składamy wszystkim, którzy poświęcili swój cenny czas oraz wszystkim sponsorom, którzy okazali swą dobrą wolę i wielkie serce wspierając organizację festynu.

Przedszkoliada.pl

Dziś odbyły się bezpłatne zajęcia pokazowe dla wszystkich dzieci prowadzone przez trenera Ogólnopolskiego Systemu Rozrywki Ruchowej Przedszkoliada.pl. Dzieci świetnie się bawiły.

Wizyta w Powerland »Wspólne tańce »Urodziny Lenki i Ignacego »Urodziny Julki i Kacperka »Strażacy w Przedszkolu »Festyn Rodzinny "10 lat Domku Przedszkolaka" »Teatrzyk "Dzień Misia" w wykonaniu uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Biłgoraju »Dzień Mamy i Taty w grupie 5- i 6-latków »Teatrzyk "Skrzynia pełna skarbów" »VI MIĘDZYPRZEDSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "JAN PAWEŁ II – W OCZACH DZIECKA" »Agama brodata »Międzyprzedszkolny Przegląd Poezji Dziecięcej »Urodziny Tosi, Dominika i Piotrusia. »Konkurs Recytatorski "Wszyscy dla wszystkich - poznajemy zawody" »Życzenia Wielkanocne »"Wielkanocne przypadki zajączka Sałatki" »Wycieczka do Doboszówki część 1 »Wycieczka do Doboszówki część 2 »Teatrzyk "Rubinowy Książe" »Urodziny Piotrka i Wojtka »Wakacyjna przygoda z origami »Festyn Rodzinny 2018 »DZIEŃ DZIECKA w Domku Przedszkolaka »Smerfy świętują Dzień Mamy »Turniej przedszkolaka »Wizyta w sklepie „SMYKOLAND” »„Niesamowita wycieczka na każdym kroku bajeczka, czyli wędrówka to niesłychana Baran spotkał Barana”. »Ogólnopolski Konkurs Plastyczny: "Polska Niezapominajka" »V MIĘDZYPRZEDSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "JAN PAWEŁ II – W OCZACH DZIECKA" »XV Festiwal Piosenki Dziecięcej »Spotkanie z książką cz.II- przedszkolaki z wizytą w księgarni »"Dąb Niepodległości" » IV Międzyprzedszkolna Olimpiada Sportowa »Nasze wypieki »Warsztaty wielkanocne »Wizyta w Salonie Sukien Ślubnych »ZAPISY DZIECI NA ROK SZKOLNY 2018/2019 »Dzień Babci i Dziadka »Koncert Kolęd uczniów ze Szkoły Muzycznej »On jest Królem! »,,Dziadek do orzechów" »,,Mój Miś" - rozstrzygnięcie konkursu plastycznego »,,Kolędujemy dla Jagody" »Witamy Świętego Mikołaja!!! »Światowy Dzień Pluszowego Misia »Warsztaty patriotyczno-plastyczne w "Domku Przedszkolaka" »11 listopada ,,Kto Ty jesteś? Polak mały!!!" »,,O małym Pawełku, który chciał być dorosły" »Policjanci w przedszkolu »Dzień Edukacji Narodowej »POZNAJEMY GINĄCE ZAWODY - spotkanie z garncarzem »Dzień Dziecka w Domku Przedszkolaka »Jestem Przedszkolakiem! »,,Jan Paweł II - w oczach dziecka - podróże misyjne.” »Przedszkolaki w "Uliku" »Konkurs plastyczny "Niezapominajka i inne kwiaty wiosny" »Wizyta uczniów ze szkoły podstawowej »XIV Międzyprzedszkolny Festiwal Piosenki Dziecięcej »Przyjaźń i tolerancja w poezji dziecięcej »"W krainie baśni i bajek" »Spektakl kukiełkowy "Dzielny Tomek kompan Reksia" »Ferie w przedszkolu »Koncert kolęd w Domku Przedszkolaka »Świętujemy Dzień Babci i Dziadka »"Pójdźmy wszyscy do stajenki" »Zapraszamy na Jasełka »Idą Święta! »Konkurs Plastyczny "Mój Miś" »Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków »Witamy Gościa z prezentami! »Gość z Dalekiej Krainy... »Światowy Dzień Pluszowego Misia »Święto Niepodległości »"Kto Ty jesteś? Polak Mały..." »Ogłoszenie »Jesień w poezji »Dzień Edukacji Narodowej »Na straganie owocowo-warzywnym »Pani Pielęgniarka z wizytą w przedszkolu »Serdecznie witamy po wakacjach! »więcej »