Strona główna / Grupy / Smerfy witają / Działo się / 2018 / Festyn Rodzinny 2018

Festyn Rodzinny 2018

28.06.2018

W środowe popołudnie 27 czerwca na placu przedszkolnym odbył się Festyn Rodzinny. Ta przygotowana z ogromnym zaangażowaniem impreza pod hasłem "Kocham Cię Polsko" związana była tematycznie ze świętem 100-lecia niepodległości naszej ojczyzny.

Piknik rozpoczęły występy dzieci. Przedszkolaki zaśpiewały piosenki dla rodziców. Kolejną atrakcją była wspólna animacja, po której wszyscy zaproszeni zostali na kiełbaskę z grila. Była także oczywiście słodka kawiarenka, gdzie można było skosztować ciasta upieczonego przez nasze wspaniałe mamy i napić się aromatycznej kawy. Następnie chętni rodzice wzięli udział w emocjonującym turnieju „Kocham Cię Polsko!”. A na zakończenie rozlosowano nagrody w zabawie fantowej.
Festyn był doskonałą okazją, by spędzić wolny czas na wspólnej zabawie oraz do zacieśnienia więzi zarówno pomiędzy członkami rodziny, jak również społeczności przedszkolnej.

Organizacja festynu nie byłaby możliwa, gdyby nie zaangażowanie nauczycieli, rodziców, pracowników przedszkola oraz dzieci. Szczególne podziękowania składamy wszystkim, którzy poświęcili swój cenny czas oraz wszystkim sponsorom, którzy okazali swą dobrą wolę i wielkie serce wspierając organizację festynu.

Konkurs Recytatorski "Wszyscy dla wszystkich - poznajemy zawody"

W naszym przedszkolu już po raz kolejny odbył się Wewnątrzprzedszkolny Konkurs Recytatorski. Tematem przewodnim tegorocznego konkursu były wykonywane zawody. Wszyscy uczestnicy doskonale poradzili sobie z tematem tegorocznego konkursu, wspaniale deklamowali swoje wiersze. Każdy występ nagradzany był gromkimi brawami.

Życzenia Wielkanocne »"Wielkanocne przypadki zajączka Sałatki" »Wycieczka do Doboszówki część 1 »Wycieczka do Doboszówki część 2 »Teatrzyk "Rubinowy Książe" »Urodziny Piotrka i Wojtka »Wakacyjna przygoda z origami »Festyn Rodzinny 2018 »DZIEŃ DZIECKA w Domku Przedszkolaka »Smerfy świętują Dzień Mamy »Turniej przedszkolaka »Wizyta w sklepie „SMYKOLAND” »„Niesamowita wycieczka na każdym kroku bajeczka, czyli wędrówka to niesłychana Baran spotkał Barana”. »Ogólnopolski Konkurs Plastyczny: "Polska Niezapominajka" »V MIĘDZYPRZEDSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "JAN PAWEŁ II – W OCZACH DZIECKA" »XV Festiwal Piosenki Dziecięcej »Spotkanie z książką cz.II- przedszkolaki z wizytą w księgarni »"Dąb Niepodległości" » IV Międzyprzedszkolna Olimpiada Sportowa »Nasze wypieki »Warsztaty wielkanocne »Wizyta w Salonie Sukien Ślubnych »ZAPISY DZIECI NA ROK SZKOLNY 2018/2019 »Dzień Babci i Dziadka »Koncert Kolęd uczniów ze Szkoły Muzycznej »On jest Królem! »,,Dziadek do orzechów" »,,Mój Miś" - rozstrzygnięcie konkursu plastycznego »,,Kolędujemy dla Jagody" »Witamy Świętego Mikołaja!!! »Światowy Dzień Pluszowego Misia »Warsztaty patriotyczno-plastyczne w "Domku Przedszkolaka" »11 listopada ,,Kto Ty jesteś? Polak mały!!!" »,,O małym Pawełku, który chciał być dorosły" »Policjanci w przedszkolu »Dzień Edukacji Narodowej »POZNAJEMY GINĄCE ZAWODY - spotkanie z garncarzem »Dzień Dziecka w Domku Przedszkolaka »Jestem Przedszkolakiem! »,,Jan Paweł II - w oczach dziecka - podróże misyjne.” »Przedszkolaki w "Uliku" »Konkurs plastyczny "Niezapominajka i inne kwiaty wiosny" »Wizyta uczniów ze szkoły podstawowej »XIV Międzyprzedszkolny Festiwal Piosenki Dziecięcej »Przyjaźń i tolerancja w poezji dziecięcej »"W krainie baśni i bajek" »Spektakl kukiełkowy "Dzielny Tomek kompan Reksia" »Ferie w przedszkolu »Koncert kolęd w Domku Przedszkolaka »Świętujemy Dzień Babci i Dziadka »"Pójdźmy wszyscy do stajenki" »Zapraszamy na Jasełka »Idą Święta! »Konkurs Plastyczny "Mój Miś" »Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków »Witamy Gościa z prezentami! »Gość z Dalekiej Krainy... »Światowy Dzień Pluszowego Misia »Święto Niepodległości »"Kto Ty jesteś? Polak Mały..." »Ogłoszenie »Jesień w poezji »Dzień Edukacji Narodowej »Na straganie owocowo-warzywnym »Pani Pielęgniarka z wizytą w przedszkolu »Serdecznie witamy po wakacjach! »więcej »