Strona główna / Grupy / Smerfy witają / Działo się / 2018 / Spotkanie z książką cz.II- przedszkolaki z wizytą w księgarni

Spotkanie z książką cz.II- przedszkolaki z wizytą w księgarni

10.05.2018

Dnia10 maja 2018 roku "Misiaczki" i "Krasnale" w ramach tematu tygodniowego dotyczacego książek, odwiedziły pobliską księgarnie "DOM KSIĄŻKI".

Dzieci miały okazję poznać wyposażenie sklepu, pracę ekspedientek oraz obserwować klientów robiących zakupy. Przedszkolaki doskonale potrafią nazywać stoiska i jego asortyment. Podczas odwiedzin dzieci utrwalały właściwe i kulturalne zachowanie się w miejscach publicznych.

Na pamiątkę wizyty w księgarni dzieci otrzymały ciekawe zestawy naklejek i promocyjne książeczki.

Dziękujemy właścicielom i personelowi tego sklepu za miłe przyjęcie!!!

Konkurs Recytatorski "Wszyscy dla wszystkich - poznajemy zawody"

W naszym przedszkolu już po raz kolejny odbył się Wewnątrzprzedszkolny Konkurs Recytatorski. Tematem przewodnim tegorocznego konkursu były wykonywane zawody. Wszyscy uczestnicy doskonale poradzili sobie z tematem tegorocznego konkursu, wspaniale deklamowali swoje wiersze. Każdy występ nagradzany był gromkimi brawami.

Życzenia Wielkanocne »"Wielkanocne przypadki zajączka Sałatki" »Wycieczka do Doboszówki część 1 »Wycieczka do Doboszówki część 2 »Teatrzyk "Rubinowy Książe" »Urodziny Piotrka i Wojtka »Wakacyjna przygoda z origami »Festyn Rodzinny 2018 »DZIEŃ DZIECKA w Domku Przedszkolaka »Smerfy świętują Dzień Mamy »Turniej przedszkolaka »Wizyta w sklepie „SMYKOLAND” »„Niesamowita wycieczka na każdym kroku bajeczka, czyli wędrówka to niesłychana Baran spotkał Barana”. »Ogólnopolski Konkurs Plastyczny: "Polska Niezapominajka" »V MIĘDZYPRZEDSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "JAN PAWEŁ II – W OCZACH DZIECKA" »XV Festiwal Piosenki Dziecięcej »Spotkanie z książką cz.II- przedszkolaki z wizytą w księgarni »"Dąb Niepodległości" » IV Międzyprzedszkolna Olimpiada Sportowa »Nasze wypieki »Warsztaty wielkanocne »Wizyta w Salonie Sukien Ślubnych »ZAPISY DZIECI NA ROK SZKOLNY 2018/2019 »Dzień Babci i Dziadka »Koncert Kolęd uczniów ze Szkoły Muzycznej »On jest Królem! »,,Dziadek do orzechów" »,,Mój Miś" - rozstrzygnięcie konkursu plastycznego »,,Kolędujemy dla Jagody" »Witamy Świętego Mikołaja!!! »Światowy Dzień Pluszowego Misia »Warsztaty patriotyczno-plastyczne w "Domku Przedszkolaka" »11 listopada ,,Kto Ty jesteś? Polak mały!!!" »,,O małym Pawełku, który chciał być dorosły" »Policjanci w przedszkolu »Dzień Edukacji Narodowej »POZNAJEMY GINĄCE ZAWODY - spotkanie z garncarzem »Dzień Dziecka w Domku Przedszkolaka »Jestem Przedszkolakiem! »,,Jan Paweł II - w oczach dziecka - podróże misyjne.” »Przedszkolaki w "Uliku" »Konkurs plastyczny "Niezapominajka i inne kwiaty wiosny" »Wizyta uczniów ze szkoły podstawowej »XIV Międzyprzedszkolny Festiwal Piosenki Dziecięcej »Przyjaźń i tolerancja w poezji dziecięcej »"W krainie baśni i bajek" »Spektakl kukiełkowy "Dzielny Tomek kompan Reksia" »Ferie w przedszkolu »Koncert kolęd w Domku Przedszkolaka »Świętujemy Dzień Babci i Dziadka »"Pójdźmy wszyscy do stajenki" »Zapraszamy na Jasełka »Idą Święta! »Konkurs Plastyczny "Mój Miś" »Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków »Witamy Gościa z prezentami! »Gość z Dalekiej Krainy... »Światowy Dzień Pluszowego Misia »Święto Niepodległości »"Kto Ty jesteś? Polak Mały..." »Ogłoszenie »Jesień w poezji »Dzień Edukacji Narodowej »Na straganie owocowo-warzywnym »Pani Pielęgniarka z wizytą w przedszkolu »Serdecznie witamy po wakacjach! »więcej »