Strona główna / Grupy / Smerfy witają / Działo się / 2018 / ZAPISY DZIECI NA ROK SZKOLNY 2018/2019

ZAPISY DZIECI NA ROK SZKOLNY 2018/2019

05.03.2018

Domek Przedszkolaka w Biłgoraju ogłasza nabór dzieci od 2,5 lat do 6 lat. W związku z tym, serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami do odwiedzania przedszkola w godzinach otwarcia.  Podczas wizyty istnieje możliwość zwiedzania placówki, obejrzenia sal i innych pomieszczeń, pobrania wniosku zgłoszenia dziecka do przedszkola. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Drogi Rodzicu !!!

W naszym przedszkolu Twoje dziecko:

- ma możliwość aktywnego odkrywania swoich możliwości, poprzez bogatą ofertę zajęć dodatkowych: język angielski, rytmika, gimnastyka korekcyjna, religia, taniec nowoczesny, zajęcia z wykorzystaniem tablicy interaktywnej, warsztaty plastyczne, warsztaty teatralne,

- nabędzie wiadomości i umiejetności niezbędne w szkole: zostanie przygotowane do nauki czytania i pisania, będzie potrafiło liczyć,

- uzyska pomoc psychologiczną i logopedyczną,

- rozwinie swoje talenty poprzez udział w konkursach, przeglądach, festiwalach np. Powitanie wiosny na sportowo, Przegląd kolęd i pastorałek, Międzyprzedszkolne Spotkania Teatralne, Festiwal piosenki dziecięcej,

- radośnie spędzi czas podczas wspólnych zabaw z rówieśnikami (nasze przedszkole posiada bogate wyposażenie sal w zabawki, gry edukacyjne oraz przestronny plac zabaw)

WYRÓŻNIA NAS:

- domowa atmosfera,

- kameralne grupy, liczące nie więcej niż 18 dzieci,

- indywidualne podejście do każdego dziecka

Czas pracy przedszkola dostosowany do potrzeb pracujących rodziców (6.30 – 17.30) również w wakacje (lipiec i sierpień) oraz ferie zimowe i świąteczne.

Zapewniamy dziecku bezpłatny pobyt w przedszkolu w godzinach realizacji podstawy programowej (8.00 - 13.00)za każdą dodatkową godzinę poza podstawą programową odpłatność wynosi 1 zł.

W celu zwiększania bezpieczeństwa w naszej placówce zamontowany jest monitoring.

Więcej informacji w sekretariacie przedszkola
lub telefonicznie 508 531 721.

Odwiedź nas na stronie internetowej www.domek-przedszkolaka.pl oraz faceboooku

Zachęcamy do zapisywania swoich pociech do naszego przedszkola!

Życzenia Wielkanocne

Zdrowych, spokojnych Świąt Wielkanocnych,
przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością.
Radosnego, wiosennego nastroju oraz
serdecznych spotkań w gronie rodziny
i przyjaciół życzą
Dyrekcja, Nauczyciele oraz Dzieci
z Przedszkola Publicznego "Domek Przedszkolaka".

"Wielkanocne przypadki zajączka Sałatki" »Wycieczka do Doboszówki część 1 »Wycieczka do Doboszówki część 2 »Teatrzyk "Rubinowy Książe" »Urodziny Piotrka i Wojtka »Wakacyjna przygoda z origami »Festyn Rodzinny 2018 »DZIEŃ DZIECKA w Domku Przedszkolaka »Smerfy świętują Dzień Mamy »Turniej przedszkolaka »Wizyta w sklepie „SMYKOLAND” »„Niesamowita wycieczka na każdym kroku bajeczka, czyli wędrówka to niesłychana Baran spotkał Barana”. »Ogólnopolski Konkurs Plastyczny: "Polska Niezapominajka" »V MIĘDZYPRZEDSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "JAN PAWEŁ II – W OCZACH DZIECKA" »XV Festiwal Piosenki Dziecięcej »Spotkanie z książką cz.II- przedszkolaki z wizytą w księgarni »"Dąb Niepodległości" » IV Międzyprzedszkolna Olimpiada Sportowa »Nasze wypieki »Warsztaty wielkanocne »Wizyta w Salonie Sukien Ślubnych »ZAPISY DZIECI NA ROK SZKOLNY 2018/2019 »Dzień Babci i Dziadka »Koncert Kolęd uczniów ze Szkoły Muzycznej »On jest Królem! »,,Dziadek do orzechów" »,,Mój Miś" - rozstrzygnięcie konkursu plastycznego »,,Kolędujemy dla Jagody" »Witamy Świętego Mikołaja!!! »Światowy Dzień Pluszowego Misia »Warsztaty patriotyczno-plastyczne w "Domku Przedszkolaka" »11 listopada ,,Kto Ty jesteś? Polak mały!!!" »,,O małym Pawełku, który chciał być dorosły" »Policjanci w przedszkolu »Dzień Edukacji Narodowej »POZNAJEMY GINĄCE ZAWODY - spotkanie z garncarzem »Dzień Dziecka w Domku Przedszkolaka »Jestem Przedszkolakiem! »,,Jan Paweł II - w oczach dziecka - podróże misyjne.” »Przedszkolaki w "Uliku" »Konkurs plastyczny "Niezapominajka i inne kwiaty wiosny" »Wizyta uczniów ze szkoły podstawowej »XIV Międzyprzedszkolny Festiwal Piosenki Dziecięcej »Przyjaźń i tolerancja w poezji dziecięcej »"W krainie baśni i bajek" »Spektakl kukiełkowy "Dzielny Tomek kompan Reksia" »Ferie w przedszkolu »Koncert kolęd w Domku Przedszkolaka »Świętujemy Dzień Babci i Dziadka »"Pójdźmy wszyscy do stajenki" »Zapraszamy na Jasełka »Idą Święta! »Konkurs Plastyczny "Mój Miś" »Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków »Witamy Gościa z prezentami! »Gość z Dalekiej Krainy... »Światowy Dzień Pluszowego Misia »Święto Niepodległości »"Kto Ty jesteś? Polak Mały..." »Ogłoszenie »Jesień w poezji »Dzień Edukacji Narodowej »Na straganie owocowo-warzywnym »Pani Pielęgniarka z wizytą w przedszkolu »Serdecznie witamy po wakacjach! »więcej »