Strona główna / Grupy / Krasnale witają / Działo się / 2019 / Jasełka i ogłoszenie wyników w konkursach plastycznych.

Jasełka i ogłoszenie wyników w konkursach plastycznych.

19.12.2019

W przedszkolu czuć już atmosferę zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Odbyły się Jasełka, a następnie zostały wręczone nagrody w konkursach plastycznych.

Rodzice dzieci uczęszczających do naszego przedszkola z dumą obserwowali aktorskie poczynania pociech z grupy "Krasnale". Jasełka przedstawione zostały w piękny sposób, a po nich przyszedł czas na ogłoszenie wyników konkursów. Najpierw p. Katarzyna Portka wręczyła dyplomy w Wewnątrzprzedszkolnym Konkursie Ozdób Bożonarodzeniowych:
Alicja Hanas i Hania Piętal - I miejsce ex aequo,
Jagoda Sobaszek - III miejsce.

Nastepnie p. Kasia wręczyła nagrody w Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym "Kartka Świąteczna" organizowanym przez Niepubliczne Przedszkole Specjalne w Biłgoraju.
Lena Machnio - I miejsce.
Tymoteusz Polowy - I miejsce.

Na zakończenie p. Bożena Piętal złożyła wszystkim życzenia i podzieliła się opłatkiem z dziećmi i rodzicami.

PRZEJDŹ DO INNEJ GRUPY: MISIACZKISMERFYBIEDRONKI