Strona główna / Grupy / Krasnale witają / Działo się / 2016 / Wycieczka do Magicznych Ogrodów

Wycieczka do Magicznych Ogrodów

03.08.2016

03 sierpnia dzieci z Domku Przedszkolaka wraz z opiekunami wyjechały na wycieczkę do Tematycznego Parku Rodzinnego „Magiczne Ogrody” w Janowcu. Czarodziejskie miejsce urzekło nas tajemniczością, obecnością niezwykłych istot i różnorodnością barw.

Podczas pobytu w ogrodach na dzieci czekało mnóstwo atrakcji: zabawy w Grodzie Krasnoludzkim i Podgrodziu szkoleniowym, zabawy w krainie Bulwiaków, zabawy na Robankowej Łące, Smoczym placu zabaw, wizyta w krainie wróżek Smużek i psotnych Mordoli. W tym dniu nikomu nie groziła nuda, każdy znalazł dla siebie coś interesującego. Największe wrażenie na dzieciach zrobiło pole z gigantycznymi marchewkami, Robanki, śpiewający skrzat, mruczące drzewa. Szczęśliwi choć bardzo zmęczeni wróciliśmy do domu.

PRZEJDŹ DO INNEJ GRUPY: MISIACZKISMERFYBIEDRONKI