Strona główna / Grupy / Krasnale witają / Działo się / 2015 / Wewnątrzprzedszkolny konkurs plastyczny "Odżywiam się zdrowo"

Wewnątrzprzedszkolny konkurs plastyczny "Odżywiam się zdrowo"

19.11.2015

Zdrowie jest najważniejszą wartością każdego człowieka, a żeby długo cieszyć się dobrym samopoczuciem i tryskać energią należy się zdrowo odżywiać.

Wiedzą o tym nasze przedszkolaki, które przystapiły do wewnątrzprzedszkolnego konkursu plastycznego „Odżywiam się zdrowo”. Celem konkursu było propoagowanie zasad zdrowego odzywiania oraz kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród dzieci. Prace konkursowe oceniało jury w składzie: Pani Kinga Wróblewska, Pani Paulina Stec, Pan Tomasz Paczos. Lauretami konkursu zostali: Amelka Piętal – I miejsce, Tosia Mosakowska – II miejsce, Maciuś Hajduk – III miejsce, Ninka Kiszczak – wyróżnienie. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki.

Gratulujemy.

PRZEJDŹ DO INNEJ GRUPY: MISIACZKISMERFYBIEDRONKI