Strona główna / Grupy / Krasnale witają / Działo się / 2015 / Spotkanie z piosenką patriotyczną

Spotkanie z piosenką patriotyczną

13.11.2015

W poniedziałkowe popołudnie 9 listopada w „Domku Przedszkolaka” zgromadzili się rodzice wraz z przedszkolakami oraz dyrekcja i nauczyciele na „Spotkaniu z piosenką patriotyczną”. W ten sposób wspólnie chcieliśmy uczcić kolejną rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę.

Przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem przygotowywały się do uroczystości – uczyły się piosenek, samodzielnie wykonały biało – czerwone kotyliony, w których wystąpiły podczas spotkania. Uroczystość rozpoczęła się od wspólnego odśpiewania hymnu Polski „Mazurka Dąbrowskiego”, po czym wyrecytowany został katechizm polskiego dziecka „Kto ty jesteś?” W. Bełzy. Wspólnie śpiewanie  znanych pieśni patriotycznych, tj. „Przybyli ułani”, „Pierwsza brygada”, „Płynie Wisła”, „Wojenko, wojenko…”, zarówno dzieciom , jak i rodzicom sprawiło wiele radości. Dziękujemy Rodzicom za udział w spotkaniu!

PRZEJDŹ DO INNEJ GRUPY: MISIACZKISMERFYBIEDRONKI