Strona główna / Grupy / Krasnale witają / Działo się / 2015 / "Powitanie Wiosny na Sportowo"

"Powitanie Wiosny na Sportowo"

23.03.2015

23 marca 2015r. już po raz czwarty nasze przedszkolaki powitały wiosnę na sportowo.  W imprezie wzięły również udział zaprzyjaźnione biłgorajskie przedszkola.  Organizatorami i sponsorami nagród było Publiczne Przedszkole "Domek Przedszkolaka" w Biłgoraju oraz OSiR Biłgoraj. Sponsorami nagród byli Publiczne Przedszkole "Domek Przedszkolaka" oraz Firma Model Opakowania Sp. z o.o, która dofinansowała imprezę w ramach projektu "Żyjmy zdrowo i aktywnie".

Tradycyjnie impreza rozpoczęła się od topienia Marzanny, która popłynęła nurtem Białej Łady. Kolejne atrakcje odbyły się na hali sportowo-widowiskowej OSiR, gdzie w konkurencjach sportowych rywalizowały przedszkolaki, panie dyrektorki oraz wychowawczynie grup. Na zakończenie "Powitania wiosny na sportowo" każda z grup otrzymała pamiątkowe medale, puchary oraz nagrody rzeczowe.

PRZEJDŹ DO INNEJ GRUPY: MISIACZKISMERFYBIEDRONKI