Strona główna / Grupy / Krasnale witają / Działo się / 2015 / "Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"

15.03.2015

26 marca 2015r. w Biłgorajskim Centrum Kultury w Biłgoraju odbył się Międzyprzedszkolny Przegląd Recytatorski pod hasłem ,,Kiedy śmieje się dziecko śmieje się cały świat", którego organizatorem był Junior Sp.z.o.o ,,Bajkowe Przedszkole"

,,Domek Przedszkolaka" reprezentowali: Aleksandra Chromiak (3 lata), Emilia Oszajca (4 lata), Szymon Marzec (5 lat) i Alicja Pyda (6 lat). Piękna recytacja wierszy wszystkich uczestników spotkania była nagradzana gromkimi brawami oraz pamiątkowymi dyplomami i nagrodami. Konkurs Międzyprzedszkolny poprzedzony był Wewnątrzprzedszkolnym Konkursem Recytatorskim w naszym przedszkolu. Przed społecznością przedszkolną zaprezentowały się dzieci w wieku 3 – 6 lat.  Wszystkim dzieciom dziękujemy za udział w konkursie, a laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

PRZEJDŹ DO INNEJ GRUPY: MISIACZKISMERFYBIEDRONKI