Strona główna / Grupy / Krasnale witają / Działo się / 2014 / "Pójdźmy wszyscy do stajenki..."

"Pójdźmy wszyscy do stajenki..."

23.12.2014

Dnia 23 grudnia zapanował w naszym przedszkolu świąteczny nastrój. Wszystko za sprawą najmłodszych przedszkolaków z grup „Motylki” i „Krasnale”, które pod kierunkiem swoich pań Doroty Kwik i Ewy Ćwikła zaprezentowały „Jasełka”. Mali aktorzy doskonale wcielili się w swoje role.

Jak przystało na prawdziwe „Jasełka” główne role zagrali Maryja (Maja Brytan) i Józef (Pawełek Tymicki). Nie zabrakło też śnieżynek, aniołków, pastuszków, Trzech Królów oraz dzieci składających małemu Jezuskowi swoje dary. Przedszkolaki wystąpiły w przepięknych strojach przygotowanych przez rodziców oraz panie wychowawczynie. Przedstawienie bardzo podobało się wszystkim, którzy je oglądali - rodzicom, dzieciom oraz pracownikom przedszkola. Małym artystom akompaniowali pan Maciej Mulawa oraz ks. Łukasz Kardaszewski. Wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie uroczystości serdecznie dziękujemy!

PRZEJDŹ DO INNEJ GRUPY: MISIACZKISMERFYBIEDRONKI