Strona główna / Grupy / Biedronki witają / Działo się / 2024 / Wycieczka do Centrum Nauki Kopernik

Wycieczka do Centrum Nauki Kopernik

09.02.2024

Dzieci z grup: "Smerfy" i "Biedronki" wraz z opiekunami uczestniczyli w wycieczce do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

Jest to miejsce szczególnie lubiane przez dzieci, bo mogą zupełnie swobodnie bawić się, eksperymentować i doświadczać. Zgromadzone eksponaty i przestrzenie edukacyjne mają za zadanie poprzez zabawę przybliżać wiedzę i pomagać zrozumieć świat, zachęcić do własnych poszukiwań. Dodatkową atrakcją był niezwykły pokaz w Planetarium na ogromnej kopule nad głowami widzów. Wszyscy byli zachwyceni podróżą w kosmos.
To była naprawdę świetna nauka i zabawa. Na pewno tu jeszcze wrócimy, by poznać kolejne ciekawostki ze świata nauki i techniki.

PRZEJDŹ DO INNEJ GRUPY: KRASNALEMISIACZKISMERFY