Strona główna / Grupy / Biedronki witają / Działo się / 2023 / Wyniki konkursu plastycznego „Las wokół nas - wiosna w lesie"

Wyniki konkursu plastycznego „Las wokół nas - wiosna w lesie"

21.04.2023

Z ogromną przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu plastycznego „Las wokół nas - wiosna w lesie”, organizowanego przez nasze przedszkole.

W kategorii 3-4 –latków:
I miejsce - Filip Kobel, Przedszkole Publiczne „Domek Przedszkolaka”,
II miejsce -  Paulina Obszańska, Akademia Przedszkolaka Publiczne Przedszkole Językowe w Biłgoraju,
III miejsce – Natalia Mazur, Akademia Przedszkolaka Publiczne Przedszkole Językowe w Biłgoraju.

Wyróżnienie: Maria Marzec, Akademia Przedszkolaka Publiczne Przedszkole Językowe w Biłgoraju.

W kategorii 5-6 –latków:
I miejsce – Kheryton Zubko, Niepubliczne Przedszkole Specjalne w Biłgoraju,
II miejsce – Filip Oleszczak, Przedszkole Publiczne „Domek Przedszkolaka”,
III miejsce – Michalina Mazurkiewicz, Przedszkole Publiczne „Domek Przedszkolaka”.

Wyróżnienie: Aleksandra Surma, Akademia Przedszkolaka Publiczne Przedszkole Językowe w Biłgoraju,
Marcelina Grzyb, Samorządowe Przedszkole nr 1 w Biłgoraju,
Ninka Barczyńska, Samorządowe Przedszkole nr 1 w Biłgoraju.

Gratulujemy.

PRZEJDŹ DO INNEJ GRUPY: KRASNALEMISIACZKISMERFY