Strona główna / Grupy / Biedronki witają / Działo się / 2022 / Pasowanie na Przedszkolaka

Pasowanie na Przedszkolaka

08.12.2022

W czwartek odbyła się uroczystość "Pasowania na Przedszkolaka". Bohaterami były dzieci z grupy "Biedronki". Uroczystość rozpoczęła się powitaniem gości i małych przedszkolaków. Następnie dzieci zaprezentowały program artystyczny, który wzbudził zachwyt gości. Występując przed publicznością dzieci wykazały się nie tylko swoimi umiejętnościami, ale również wielką odwagą. Punktem kulminacyjnym było pasowanie poprzez symboliczne położenie ołówka przez pana dyrektora na ramieniu dziecka. Na pamiątkę tego ważnego dnia dzieci otrzymały dyplomy. Po zakończeniu części oficjalnej dzieci wraz z rodzicami udały się na poczęstunek.

PRZEJDŹ DO INNEJ GRUPY: KRASNALEMISIACZKISMERFY