Strona główna / Grupy / Biedronki witają / Działo się / 2019 / Festyn Rodzinny "10 lat Domku Przedszkolaka"

Festyn Rodzinny "10 lat Domku Przedszkolaka"

16.06.2019

W dniu 16 czerwca odbyło się 10-cio lecie Przedszkola Publicznego Domek Przedszkolaka. Na placu przed przedszkolem zgromadzili się rodzice z dziećmi, goście jak również dotychczasowi absolwenci.

Festyn rodzinny rozpoczął się od części artystycznej, którą zaprezentowały przedszkolaki z grup: „Krasnale”, „Biedronki”, „Misiaczki” i „Smerfy”. Na zakończenie akademii Pani Dyrektor Bożena Piętal podziękowała wszystkim za dotychczasową współpracę i wręczyła nagrody w konkursie plastycznym i literackim.
W organizację festynu zaangażowały się firmy i osoby, którym serdecznie dziękujemy:

Model Opakowania Sp. z o.o. w Biłgoraju, Nadleśnictwo Biłgoraj, PSB Mrówka Biłgoraj, BGŻ BNP Paribas S.A. Oddział w Biłgoraju, Supermarket Stokrotka przy ulicy Zamojskiej, Fiku Miku Zabawki i Akcesoria Dla Dzieci Iwona Mazurek, Michał Kozłowski Akces – instalacja klimatyzacji, Zakład Ciastkarski "CIASTKO" Artur Jamiński, Biłgorajska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej, Publiczne Przedszkole Domek Przedszkolaka, Stowarzyszenie Domek Przedszkolaka, Przedszkoliada.pl, Pani Genowefa Tokarska Poseł na Sejm RP, Pan Piotr Olszówka Poseł na Sejm RP, Pani Agata Borowiec Poseł na Sejm RP.

Szczególne podziękowania składamy wszystkim, którzy poświęcili swój cenny czas oraz wszystkim sponsorom, którzy okazali swą dobrą wolę i wielkie serce wspierając organizację festynu.

Prezentacja "10 lat razem"

PRZEJDŹ DO INNEJ GRUPY: KRASNALEMISIACZKISMERFY