Strona główna / Grupy / Biedronki witają / Działo się / 2018 / ZAPISY DZIECI NA ROK SZKOLNY 2018/2019

ZAPISY DZIECI NA ROK SZKOLNY 2018/2019

05.03.2018

Domek Przedszkolaka w Biłgoraju ogłasza nabór dzieci od 2,5 lat do 6 lat. W związku z tym, serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami do odwiedzania przedszkola w godzinach otwarcia.  Podczas wizyty istnieje możliwość zwiedzania placówki, obejrzenia sal i innych pomieszczeń, pobrania wniosku zgłoszenia dziecka do przedszkola. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Drogi Rodzicu !!!

W naszym przedszkolu Twoje dziecko:

- ma możliwość aktywnego odkrywania swoich możliwości, poprzez bogatą ofertę zajęć dodatkowych: język angielski, rytmika, gimnastyka korekcyjna, religia, taniec nowoczesny, zajęcia z wykorzystaniem tablicy interaktywnej, warsztaty plastyczne, warsztaty teatralne,

- nabędzie wiadomości i umiejetności niezbędne w szkole: zostanie przygotowane do nauki czytania i pisania, będzie potrafiło liczyć,

- uzyska pomoc psychologiczną i logopedyczną,

- rozwinie swoje talenty poprzez udział w konkursach, przeglądach, festiwalach np. Powitanie wiosny na sportowo, Przegląd kolęd i pastorałek, Międzyprzedszkolne Spotkania Teatralne, Festiwal piosenki dziecięcej,

- radośnie spędzi czas podczas wspólnych zabaw z rówieśnikami (nasze przedszkole posiada bogate wyposażenie sal w zabawki, gry edukacyjne oraz przestronny plac zabaw)

WYRÓŻNIA NAS:

- domowa atmosfera,

- kameralne grupy, liczące nie więcej niż 18 dzieci,

- indywidualne podejście do każdego dziecka

Czas pracy przedszkola dostosowany do potrzeb pracujących rodziców (6.30 – 17.30) również w wakacje (lipiec i sierpień) oraz ferie zimowe i świąteczne.

Zapewniamy dziecku bezpłatny pobyt w przedszkolu w godzinach realizacji podstawy programowej (8.00 - 13.00)za każdą dodatkową godzinę poza podstawą programową odpłatność wynosi 1 zł.

W celu zwiększania bezpieczeństwa w naszej placówce zamontowany jest monitoring.

Więcej informacji w sekretariacie przedszkola
lub telefonicznie 508 531 721.

Odwiedź nas na stronie internetowej www.domek-przedszkolaka.pl oraz faceboooku

Zachęcamy do zapisywania swoich pociech do naszego przedszkola!

PRZEJDŹ DO INNEJ GRUPY: KRASNALEMISIACZKISMERFY