Strona główna / Grupy / Smerfy witają / Działo się / 2020 / ZAPISY DZIECI NA ROK SZKOLNY 2018/2019

ZAPISY DZIECI NA ROK SZKOLNY 2018/2019

05.03.2018

Domek Przedszkolaka w Biłgoraju ogłasza nabór dzieci od 2,5 lat do 6 lat. W związku z tym, serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami do odwiedzania przedszkola w godzinach otwarcia.  Podczas wizyty istnieje możliwość zwiedzania placówki, obejrzenia sal i innych pomieszczeń, pobrania wniosku zgłoszenia dziecka do przedszkola. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Drogi Rodzicu !!!

W naszym przedszkolu Twoje dziecko:

- ma możliwość aktywnego odkrywania swoich możliwości, poprzez bogatą ofertę zajęć dodatkowych: język angielski, rytmika, gimnastyka korekcyjna, religia, taniec nowoczesny, zajęcia z wykorzystaniem tablicy interaktywnej, warsztaty plastyczne, warsztaty teatralne,

- nabędzie wiadomości i umiejetności niezbędne w szkole: zostanie przygotowane do nauki czytania i pisania, będzie potrafiło liczyć,

- uzyska pomoc psychologiczną i logopedyczną,

- rozwinie swoje talenty poprzez udział w konkursach, przeglądach, festiwalach np. Powitanie wiosny na sportowo, Przegląd kolęd i pastorałek, Międzyprzedszkolne Spotkania Teatralne, Festiwal piosenki dziecięcej,

- radośnie spędzi czas podczas wspólnych zabaw z rówieśnikami (nasze przedszkole posiada bogate wyposażenie sal w zabawki, gry edukacyjne oraz przestronny plac zabaw)

WYRÓŻNIA NAS:

- domowa atmosfera,

- kameralne grupy, liczące nie więcej niż 18 dzieci,

- indywidualne podejście do każdego dziecka

Czas pracy przedszkola dostosowany do potrzeb pracujących rodziców (6.30 – 17.30) również w wakacje (lipiec i sierpień) oraz ferie zimowe i świąteczne.

Zapewniamy dziecku bezpłatny pobyt w przedszkolu w godzinach realizacji podstawy programowej (8.00 - 13.00)za każdą dodatkową godzinę poza podstawą programową odpłatność wynosi 1 zł.

W celu zwiększania bezpieczeństwa w naszej placówce zamontowany jest monitoring.

Więcej informacji w sekretariacie przedszkola
lub telefonicznie 508 531 721.

Odwiedź nas na stronie internetowej www.domek-przedszkolaka.pl oraz faceboooku

Zachęcamy do zapisywania swoich pociech do naszego przedszkola!

Zabawy z chustą edukacyjną »Podwodny świat »Wakacje »Stworki - potworki »Malujemy lato »Dzień Taty »IV Przedszkolna Olimpiada Matematyczna »Praca zdalna »Dzień Dziecka »Dzień Matki »Praca zdalna "Smerfy" »Od 16 do 25 marca wychowankowie nie przychodzą do przedszkola. »Dzień Kobiet oraz Dzień Mężczyzn w grupie "Smerfy" i "Biedronki". »Urodziny Michałka i Piotrusia »Zajęcia plastyczne »Bal karnawałowy »Teatrzyk "Wyjątkowy gość" »Pieczemy babeczki »Ferie z Photonem »Dzień Babci i Dziadka w grupie Biedronki i Smerfy »Jasełka w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 w Biłgoraju »Przedstawienie pt. "Karzełkowo" »Święty Mikołaj »Urodziny Marcinka, Kacperka, Amelki i Tymka »XV Międzyprzedszkolne Spotkania Teatralne »Kosmiczny robot wylądował w Domku Przedszkolaka »Wizyta w Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Biłgoraju »Dzień Jabłka »Przedszkoliada.pl »Wizyta w Powerland »Wspólne tańce »Urodziny Lenki i Ignacego »Urodziny Julki i Kacperka »Strażacy w Przedszkolu »Festyn Rodzinny "10 lat Domku Przedszkolaka" »Teatrzyk "Dzień Misia" w wykonaniu uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Biłgoraju »Dzień Mamy i Taty w grupie 5- i 6-latków »Teatrzyk "Skrzynia pełna skarbów" »VI MIĘDZYPRZEDSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "JAN PAWEŁ II – W OCZACH DZIECKA" »Agama brodata »Międzyprzedszkolny Przegląd Poezji Dziecięcej »Urodziny Tosi, Dominika i Piotrusia. »Konkurs Recytatorski "Wszyscy dla wszystkich - poznajemy zawody" »Życzenia Wielkanocne »"Wielkanocne przypadki zajączka Sałatki" »Wycieczka do Doboszówki część 1 »Wycieczka do Doboszówki część 2 »Teatrzyk "Rubinowy Książe" »Urodziny Piotrka i Wojtka »Wakacyjna przygoda z origami »Festyn Rodzinny 2018 »DZIEŃ DZIECKA w Domku Przedszkolaka »Smerfy świętują Dzień Mamy »Turniej przedszkolaka »Wizyta w sklepie „SMYKOLAND” »„Niesamowita wycieczka na każdym kroku bajeczka, czyli wędrówka to niesłychana Baran spotkał Barana”. »Ogólnopolski Konkurs Plastyczny: "Polska Niezapominajka" »V MIĘDZYPRZEDSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "JAN PAWEŁ II – W OCZACH DZIECKA" »XV Festiwal Piosenki Dziecięcej »Spotkanie z książką cz.II- przedszkolaki z wizytą w księgarni »"Dąb Niepodległości" » IV Międzyprzedszkolna Olimpiada Sportowa »Nasze wypieki »Warsztaty wielkanocne »Wizyta w Salonie Sukien Ślubnych »ZAPISY DZIECI NA ROK SZKOLNY 2018/2019 »Dzień Babci i Dziadka »Koncert Kolęd uczniów ze Szkoły Muzycznej »On jest Królem! »,,Dziadek do orzechów" »,,Mój Miś" - rozstrzygnięcie konkursu plastycznego »,,Kolędujemy dla Jagody" »Witamy Świętego Mikołaja!!! »Światowy Dzień Pluszowego Misia »Warsztaty patriotyczno-plastyczne w "Domku Przedszkolaka" »11 listopada ,,Kto Ty jesteś? Polak mały!!!" »,,O małym Pawełku, który chciał być dorosły" »Policjanci w przedszkolu »Dzień Edukacji Narodowej »POZNAJEMY GINĄCE ZAWODY - spotkanie z garncarzem »Dzień Dziecka w Domku Przedszkolaka »Jestem Przedszkolakiem! »,,Jan Paweł II - w oczach dziecka - podróże misyjne.” »Przedszkolaki w "Uliku" »Konkurs plastyczny "Niezapominajka i inne kwiaty wiosny" »Wizyta uczniów ze szkoły podstawowej »XIV Międzyprzedszkolny Festiwal Piosenki Dziecięcej »Przyjaźń i tolerancja w poezji dziecięcej »"W krainie baśni i bajek" »Spektakl kukiełkowy "Dzielny Tomek kompan Reksia" »Ferie w przedszkolu »Koncert kolęd w Domku Przedszkolaka »Świętujemy Dzień Babci i Dziadka »"Pójdźmy wszyscy do stajenki" »Zapraszamy na Jasełka »Idą Święta! »Konkurs Plastyczny "Mój Miś" »Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków »Witamy Gościa z prezentami! »Gość z Dalekiej Krainy... »Światowy Dzień Pluszowego Misia »Święto Niepodległości »"Kto Ty jesteś? Polak Mały..." »Ogłoszenie »Jesień w poezji »Dzień Edukacji Narodowej »Na straganie owocowo-warzywnym »Pani Pielęgniarka z wizytą w przedszkolu »Serdecznie witamy po wakacjach! »więcej »