Strona główna / Grupy / Smerfy witają / Działo się / 2019 / Policjanci w przedszkolu

Policjanci w przedszkolu

18.10.2017

18 października do naszego przedszkola zawitało dwóch funkcjonariuszy policji, którzy pokazali radiowóz policyjny oraz przeprowadzili z dziećmi pogadankę. Jej tematem były cechy wyróżniające wygląd policjanta, rodzaj umundurowania, wyposażenie oraz specyfika pracy funkcjonariuszy policji. Policjanci rozmawiali z przedszkolakami na temat, w jakich sytuacjach i pod jakimi numerami telefonu kontaktujemy się z policją, przypomnieli również podstawowe zasady zachowania się w sytacji zagrożenia życia i zdrowia, jak np. kontakt z groźnym psem, zgubienie się.

Na koniec wręczyli przedszkolakom pamiątkowe odblaski. Zajęcia były niezwykle interesujące, ale też pouczające, z pewnością przedszkolaki będą je długo pamiętać. Dziękujemy!!!

Zabawy z chustą edukacyjną

W czasie wakacji odpoczywamy od zajęć dydaktycznych związanych z realizacją podstawy programowej, jednak nie oznacza to, że będziemy próżnować. Nie ma też mowy o nudzie! W każdym tygodniu realizujemy tematyczny program zajęć, by dzieci ciekawie spędzały czas. Również w czasie wakacji dzieci mają kontakt z językiem angielskim.

Podwodny świat »Wakacje »Stworki - potworki »Malujemy lato »Dzień Taty »IV Przedszkolna Olimpiada Matematyczna »Praca zdalna »Dzień Dziecka »Dzień Matki »Praca zdalna "Smerfy" »Od 16 do 25 marca wychowankowie nie przychodzą do przedszkola. »Dzień Kobiet oraz Dzień Mężczyzn w grupie "Smerfy" i "Biedronki". »Urodziny Michałka i Piotrusia »Zajęcia plastyczne »Bal karnawałowy »Teatrzyk "Wyjątkowy gość" »Pieczemy babeczki »Ferie z Photonem »Dzień Babci i Dziadka w grupie Biedronki i Smerfy »Jasełka w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 w Biłgoraju »Przedstawienie pt. "Karzełkowo" »Święty Mikołaj »Urodziny Marcinka, Kacperka, Amelki i Tymka »XV Międzyprzedszkolne Spotkania Teatralne »Kosmiczny robot wylądował w Domku Przedszkolaka »Wizyta w Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Biłgoraju »Dzień Jabłka »Przedszkoliada.pl »Wizyta w Powerland »Wspólne tańce »Urodziny Lenki i Ignacego »Urodziny Julki i Kacperka »Strażacy w Przedszkolu »Festyn Rodzinny "10 lat Domku Przedszkolaka" »Teatrzyk "Dzień Misia" w wykonaniu uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Biłgoraju »Dzień Mamy i Taty w grupie 5- i 6-latków »Teatrzyk "Skrzynia pełna skarbów" »VI MIĘDZYPRZEDSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "JAN PAWEŁ II – W OCZACH DZIECKA" »Agama brodata »Międzyprzedszkolny Przegląd Poezji Dziecięcej »Urodziny Tosi, Dominika i Piotrusia. »Konkurs Recytatorski "Wszyscy dla wszystkich - poznajemy zawody" »Życzenia Wielkanocne »"Wielkanocne przypadki zajączka Sałatki" »Wycieczka do Doboszówki część 1 »Wycieczka do Doboszówki część 2 »Teatrzyk "Rubinowy Książe" »Urodziny Piotrka i Wojtka »Wakacyjna przygoda z origami »Festyn Rodzinny 2018 »DZIEŃ DZIECKA w Domku Przedszkolaka »Smerfy świętują Dzień Mamy »Turniej przedszkolaka »Wizyta w sklepie „SMYKOLAND” »„Niesamowita wycieczka na każdym kroku bajeczka, czyli wędrówka to niesłychana Baran spotkał Barana”. »Ogólnopolski Konkurs Plastyczny: "Polska Niezapominajka" »V MIĘDZYPRZEDSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "JAN PAWEŁ II – W OCZACH DZIECKA" »XV Festiwal Piosenki Dziecięcej »Spotkanie z książką cz.II- przedszkolaki z wizytą w księgarni »"Dąb Niepodległości" » IV Międzyprzedszkolna Olimpiada Sportowa »Nasze wypieki »Warsztaty wielkanocne »Wizyta w Salonie Sukien Ślubnych »ZAPISY DZIECI NA ROK SZKOLNY 2018/2019 »Dzień Babci i Dziadka »Koncert Kolęd uczniów ze Szkoły Muzycznej »On jest Królem! »,,Dziadek do orzechów" »,,Mój Miś" - rozstrzygnięcie konkursu plastycznego »,,Kolędujemy dla Jagody" »Witamy Świętego Mikołaja!!! »Światowy Dzień Pluszowego Misia »Warsztaty patriotyczno-plastyczne w "Domku Przedszkolaka" »11 listopada ,,Kto Ty jesteś? Polak mały!!!" »,,O małym Pawełku, który chciał być dorosły" »Policjanci w przedszkolu »Dzień Edukacji Narodowej »POZNAJEMY GINĄCE ZAWODY - spotkanie z garncarzem »Dzień Dziecka w Domku Przedszkolaka »Jestem Przedszkolakiem! »,,Jan Paweł II - w oczach dziecka - podróże misyjne.” »Przedszkolaki w "Uliku" »Konkurs plastyczny "Niezapominajka i inne kwiaty wiosny" »Wizyta uczniów ze szkoły podstawowej »XIV Międzyprzedszkolny Festiwal Piosenki Dziecięcej »Przyjaźń i tolerancja w poezji dziecięcej »"W krainie baśni i bajek" »Spektakl kukiełkowy "Dzielny Tomek kompan Reksia" »Ferie w przedszkolu »Koncert kolęd w Domku Przedszkolaka »Świętujemy Dzień Babci i Dziadka »"Pójdźmy wszyscy do stajenki" »Zapraszamy na Jasełka »Idą Święta! »Konkurs Plastyczny "Mój Miś" »Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków »Witamy Gościa z prezentami! »Gość z Dalekiej Krainy... »Światowy Dzień Pluszowego Misia »Święto Niepodległości »"Kto Ty jesteś? Polak Mały..." »Ogłoszenie »Jesień w poezji »Dzień Edukacji Narodowej »Na straganie owocowo-warzywnym »Pani Pielęgniarka z wizytą w przedszkolu »Serdecznie witamy po wakacjach! »więcej »