Strona główna / Grupy / Smerfy witają / Działo się / 2018 / "Pójdźmy wszyscy do stajenki"

"Pójdźmy wszyscy do stajenki"

22.12.2016

22 grudnia w Domku Przedszkolaka dzieci 3- i 4-letnie z grup „Smerfy” i „Misiaczki” pod kierunkiem swoich pań: Marty Polowy, Aleksandry Obszyńskiej i Moniki Łaby zaprezentowały przybyłym rodzicom i całej społeczności przedszkolnej „Jasełka”.

Do betlejemskiej stajenki małego Jezuska przyszli zobaczyć: Pastuszkowie, Aniołowie i Dzieci, którzy przywitali Dzieciątko wierszykami oraz tańcami. Nie zabrakło również wspólnego kolędowania.Na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia życzenia wszystkim zgromadzonym złożyła dyrektor przedszkola pani Anna Jankowska, po czym nastąpiło wspólne dzielenie się opłatkiem.

Wakacyjna przygoda z origami

We wtorek 3 lipca przedszkolaki miały okazję zapoznać się z techniką origami.  Po śniadaniu dzieci wybrały się do Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Biłgoraju aby zobaczyć wystawę prac origami 3D, które wykonał Marian Koneczny.

Festyn Rodzinny 2018 »DZIEŃ DZIECKA w Domku Przedszkolaka »Smerfy świętują Dzień Mamy »Turniej przedszkolaka »Wizyta w sklepie „SMYKOLAND” »„Niesamowita wycieczka na każdym kroku bajeczka, czyli wędrówka to niesłychana Baran spotkał Barana”. »Ogólnopolski Konkurs Plastyczny: "Polska Niezapominajka" »V MIĘDZYPRZEDSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "JAN PAWEŁ II – W OCZACH DZIECKA" »XV Festiwal Piosenki Dziecięcej »Spotkanie z książką cz.II- przedszkolaki z wizytą w księgarni »"Dąb Niepodległości" » IV Międzyprzedszkolna Olimpiada Sportowa »Nasze wypieki »Warsztaty wielkanocne »Wizyta w Salonie Sukien Ślubnych »ZAPISY DZIECI NA ROK SZKOLNY 2018/2019 »Dzień Babci i Dziadka »Koncert Kolęd uczniów ze Szkoły Muzycznej »On jest Królem! »,,Dziadek do orzechów" »,,Mój Miś" - rozstrzygnięcie konkursu plastycznego »,,Kolędujemy dla Jagody" »Witamy Świętego Mikołaja!!! »Światowy Dzień Pluszowego Misia »Warsztaty patriotyczno-plastyczne w "Domku Przedszkolaka" »11 listopada ,,Kto Ty jesteś? Polak mały!!!" »,,O małym Pawełku, który chciał być dorosły" »Policjanci w przedszkolu »Dzień Edukacji Narodowej »POZNAJEMY GINĄCE ZAWODY - spotkanie z garncarzem »Dzień Dziecka w Domku Przedszkolaka »Jestem Przedszkolakiem! »,,Jan Paweł II - w oczach dziecka - podróże misyjne.” »Przedszkolaki w "Uliku" »Konkurs plastyczny "Niezapominajka i inne kwiaty wiosny" »Wizyta uczniów ze szkoły podstawowej »XIV Międzyprzedszkolny Festiwal Piosenki Dziecięcej »Przyjaźń i tolerancja w poezji dziecięcej »"W krainie baśni i bajek" »Spektakl kukiełkowy "Dzielny Tomek kompan Reksia" »Ferie w przedszkolu »Koncert kolęd w Domku Przedszkolaka »Świętujemy Dzień Babci i Dziadka »"Pójdźmy wszyscy do stajenki" »Zapraszamy na Jasełka »Idą Święta! »Konkurs Plastyczny "Mój Miś" »Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków »Witamy Gościa z prezentami! »Gość z Dalekiej Krainy... »Światowy Dzień Pluszowego Misia »Święto Niepodległości »"Kto Ty jesteś? Polak Mały..." »Ogłoszenie »Jesień w poezji »Dzień Edukacji Narodowej »Na straganie owocowo-warzywnym »Pani Pielęgniarka z wizytą w przedszkolu »Serdecznie witamy po wakacjach! »więcej »