Strona główna / Grupy / Misiaczki witają / Działo się / 2022 / Konkurs Recytatorski "Wszyscy dla wszystkich - poznajemy zawody"

Konkurs Recytatorski "Wszyscy dla wszystkich - poznajemy zawody"

24.04.2019

W naszym przedszkolu już po raz kolejny odbył się Wewnątrzprzedszkolny Konkurs Recytatorski. Tematem przewodnim tegorocznego konkursu były wykonywane zawody. Wszyscy uczestnicy doskonale poradzili sobie z tematem tegorocznego konkursu, wspaniale deklamowali swoje wiersze. Każdy występ nagradzany był gromkimi brawami.

Jury w składzie Pani Anita Maińska, Pani Marta Polowy i Pani Teresa Chodkowska miało bardzo ciężki orzech do zgryzienia. Po długiej naradzie jury wyłoniło trójkę przedszkolaków,  którzy będą reprezentować Domek Przedszkolaka na Międzyprzedszkolnym Przeglądzie Poezji Dziecięcej w Biłgorajskim Centrum Kultury. Są to Piort Małyszek, Amelka Komorowska i Wiktor Pieczykolan. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy.

PRZEJDŹ DO INNEJ GRUPY: KRASNALESMERFYBIEDRONKI