Strona główna / Grupy / Misiaczki witają / Działo się / 2021 / Jestem Przedszkolakiem!

Jestem Przedszkolakiem!

26.05.2017

Dnia 25 maja 2017r. w ,,Domku Przedszkolaka” odbyła się uroczystość ,,Pasowania na Przedszkolaka” oraz ,,Dzień Mamy i Taty”. Dzieci z grupy ,,Smerfy” i „Misiaczki” zaprezentowały przed zgromadzonymi rodzicami wierszyki i piosenki, które przygotowały pod kierunkiem swoich pań: Bożeny Piętal i Marty Polowy.

Po uroczystym przyrzeczeniu i pasowaniu przez Panią Dyrektor przedszkolaki w swoich salach dydaktycznych złożyły życzenia i wręczyły upominki Rodzicom z okazji ich święta. Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem. Cała uroczystość przebiegała w bardzo miłej atmosferze Był to szczególny dzień dla dzieci, gdyż od tej chwili stały się ,, prawdziwymi przedszkolakami”.

PRZEJDŹ DO INNEJ GRUPY: KRASNALESMERFYBIEDRONKI