Strona główna / Grupy / Misiaczki witają / Działo się / 2020 / Konkurs plastyczny ,,Mój Miś" - rozstrzygnięty

Konkurs plastyczny ,,Mój Miś" - rozstrzygnięty

16.12.2015

Dzieci z „Domku Przedszkolaka” wzięły udział w Konkursie Plastycznym „Mój Miś”. Była to już VI edycja tego konkursu. Historia konkursu związana jest z obchodami Światowego Dnia Pluszowego Misia. Konkurs zorganizowała Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Filia Nr 1 dla Dzieci i Młodzieży w Biłgoraju.

Dzieci pokazały, jak wiele mają pomysłów, aby przedstawić swojego ulubieńca. Prace wykonane były różnorodnymi technikami plastycznymi: rysunek, miś namalowany farbami,  wyklejanka, malowanka, prace przestrzenne itp. Laureatami konkursu zostali:

W kategorii prac grupowych:

Prace 3 i 4 – latków:

I miejsce grupa ,,Krasnale" pod opieką pani Ewy Ćwikły

III miejsce grupa ,,Motylki" pod opieką pani Doroty Kwik

Prace 5 i 6 - latków

II miejsce: Tosia Mosakowska, Amelka Piętal oraz Emilka Oszajca z grupy ,,Biedronki"

W kategorii prac indywidualnych:

Prace 5 i 6 – latków:

I miejsce: Adaś Mełges z grupy ,,Biedronki"

W kategorii prac przestrzennych:

Prace 5 i 6 – latków:

II miejsce: Natalka Kwik z grupy ,,Biedronki"

III miejsce: Kuba Stec z grupy ,,Biedronki"

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy, a zwycięzcy również nagrody rzeczowe. Gratulujemy pomysłowości w wykonaniu swojego ulubionego misia i zapraszamy do udziału za rok.

PRZEJDŹ DO INNEJ GRUPY: KRASNALESMERFYBIEDRONKI