Strona główna / Grupy / Misiaczki witają / Działo się / 2019 / IV Międzyprzedszkolna Olimpiada Sportowa

IV Międzyprzedszkolna Olimpiada Sportowa

08.05.2018

26 kwietnia przedszkolaki z grup "Krasnale", "Misiaczki" i "Smerfy" brały udział w IV Międzyprzedszkolnej Olimpiadzie Sportowej organizowanej przez Katolickie Przedszkole im. św. Jana Pawła II w Biłgoraju oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju.

Głównym celem imprezy była integracja przedszkolaków poprzez aktywną i radosną zabawę w duchu sportowej rywalizacji. Zarówno dzieci (4, 5 i 6 letnie) jak i ich opiekunowie rywalizowali w różnorodnych  konkurencjach sportowych, przygotowanych przez organizatorów. Wszyscy dobrze się bawili i zadeklarowali swój udział, w kolejnej olimpiadzie w następnym roku. Na zakończenie każda z drużyn otrzymała pamiątkowe puchary.

PRZEJDŹ DO INNEJ GRUPY: KRASNALESMERFYBIEDRONKI