Strona główna / Grupy / Misiaczki witają / Działo się / 2019 / Konkurs Plastyczny "Mój Miś"

Konkurs Plastyczny "Mój Miś"

15.12.2016

Po raz kolejny Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Filia Nr 1 dla Dzieci i Młodzieży w Biłgoraju zaprosiła przedszkolaków do wzięcia udziału w Konkursie Plastycznym „Mój Miś”.  Dzieci z naszego przedszkola z wielkim zapałem i zaangażowaniem oraz przy pomocy pań nauczycielek i rodziców przystąpiły do wykonania prac przedstawiających postać misia.

W tym roku aż trzy prace zbiorowe z Domku Przedszkolaka zwróciły uwagę jurorów konkursu. Nagrodę w kategorii wiekowej 3- i 4-latków otrzymała praca dzieci z grupy „Smerfy” pod nadzorem pani Aleksandry Obszyńskiej, którzy wykonali misie z masy solnej. W tej również kategorii wiekowej wyróżnienie otrzymały dzieci z grupy „Misiaczki”, którzy wraz z panią Martą Polowy wykonali karuzelę z misiami z pończoch. Zaś w kategorii 5- i 6-latków nagrodę specjalną otrzymała grupa „Krasnale”, którzy z panią Ewą Ćwikła wykonali misie z pierników. Uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy, a zwycięzcy nagrody rzeczowe. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

PRZEJDŹ DO INNEJ GRUPY: KRASNALESMERFYBIEDRONKI